Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terában számit ruhán valamit...

Terában számit ruhán valamit hogy +9 es?

Figyelt kérdés
Mert tudom hogy fegyvernél sokat de ruhánál csak többet véd?
2015. jún. 22. 19:30
 1/4 anonim válasza:
Hát persze hogy számít hogy +9 es mert az alapból többet véd. De nem mindig kapsz olyan ruhát amit fel tudsz nyomni addig, és igazából nem is éri meg kis szinten csak már nagyobb szintem amikor csapatosan bossokat kell gyilkolni meg ilyenek
2015. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: Én eddig az összes enchantolható fegyverem, ruhám felnyomtam +9-esre, még így is hegyekben állt a maradék hozzávaló. Mondjuk én hörcsög módra mindent összeszedek...
2015. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azért mondtam most így mert én egy haverommal toltam mindig és igazából 3-5 nap alatt fel lehet tolni max szintre a karaktered. És az hogy mindig fel vettük volna a cuccokat, meg neki áltunk volna echatolni az nem érte volna meg időben, mert úgy is jött volna a következő szint cuccok. Persze ez nem azt jelenti hogy nem éri meg enchantolni a fegyót mindenesetre minden alkalommal ha lehet azt fel kell nyomni +9re
2015. jún. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Na igen, nekem max. egy órám van naponta játékra, és szólóban nyomom.
2015. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!