Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan oldhatnám meg, hogy...

Hogyan oldhatnám meg, hogy működjön a Minecraft?

Figyelt kérdés
Amíg Windows 7 volt a gépen, addig tökéletesen működött a Minecraft, de mióta átváltottunk Windows 8.1-re, azóta hibaüzenettel kezd. Utánanéztem a dolognak, a hiba kiküszöbölhető, ha frissítem a videokártya driverét. Csak egy probléma van. A videokártyámra 2012 óta nem jött ki újabb frissítés. De alapvetően nem értem, hogy win7-nél még jó volt neki a driver, akkor win8.1-re már miért nem jó neki?

2015. jún. 23. 10:35
 1/3 adventurer111 ***** válasza:
Az van hogy a win 7 egy valamivel régebbi rendszer és akkor adták ki amikor még támogatva volt a kártyád és a 8.1-et már akkor amikor már nem volt támogatva a kártya. Próbáld rendszerkompatibilitási módban felrakni a drivert! Azt meg nem tudom megmondani hogy hogyan kell mert már vagy egy éve nem használtam windost
2015. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom :D
2015. jún. 24. 12:17
 3/3 anonim válasza:

Esetleg használt?

Vagy más módon megtudtad oldani?

2016. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!