Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem sims 3-hoz...

Mondanátok nekem sims 3-hoz challengeket?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez hogy érted?

A Sims 3 ilyen tinglitangli játék, ami arra tökéletes hogy kikapcsolja, szórakoztassa, nevettesse az embert, de ha komolyabb kihívásokat akarsz teljesíteni, akkor ez nem a te játékod.

Amit esetleg tudok javasolni, hogy érd el több hivatásban a legmagasabb ranglétrát, teljesítsd több Sim életcélját, maxold ki a jártasságokat, vagy mondjuk ha megvan a Világ körül, akkor az összes helyet fedezd fel.

2015. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én arra gondoltam hogy vannak ezek a challengek mint pl.:"100 Baby challenge" simsben.:)
2015. jún. 23. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, ezeket nem tudtam hogy van.

Így elsőre, azt mondanám ez a Te oldalad: [link] :)

2015. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Saavedro ***** válasza:

Nekem személyes challengem az, hogy megcsinálom a tökéletes embert, aki halhatatlan, kőgazdag, az egész város a tulajdonában van, ötcsillagos szállodákkal rendelkezik, mindenben ő az ász, mindent tökéletesen tud, az összes létező diplomával rendelkezik, összeépített egy Simbotot és egy csúcstechnológiás robotot (10/10). A tucatnyi luxusvilláinak mindegyike (merthogy több is van) saját, brilliáns/mestermű festményeivel van díszítve. A polcokon a saját bestseller könyvei sorakoznak. Minden országban van egy kődrága nyaralója, a vízumszintje a maximumon. A titkos pincerendszerben óriási drágakövek vannak vitrinben (pl. koponyametszés szivárványkő), halomban állnak a hatalmas aranyrögök, platinarögök, stb. (nem ezek a picik, hanem a nagyok!). Tökéletes minőségű, saját nektárokkal és elixírekkel van tömve a pincéje, persze életelixír és ilyesmik is vannak dögivel. Pénzeszsákok mázsaszámra. Minden létező terményből van egy tökéletes minőségű darab (ami csalással bármikor klónozható persze). Emellett természetesen tud sajtot, tojást, steaket és burgert is ültetni és omninövénye is van + halálvirága. Így a kaszás soha nem viheti el, ha valami történne vele (természetesen nem történik vele semmi, mert tökéletes és halhatatlan!). Több gyereke is van, tinik és kisgyerekek egyaránt. Mindegyik kitűnő tanuló és mivel kőgazdagok, ezért marha jó cuccokkal menőzhetnek (mp3 lejátszó, csúcsszuper laptop, stb.). A tini gyerekek persze a felnőttekhez hasonlóan drága sportkocsikkal csapatják és a többi ember csak nyáladzik. Persze a tini(k) rendelkezik (rendelkeznek) überszexi csajjal. A halhatatlan csávó überszexi felesége is halhatatlan! Mindenkinek minden létező jártassága a maximumon (robotnak, simbotnak, simeknek, stb.). Mindenki minden létező szakmát kipróbált és kimaxolt, a család persze rendelkezik a város kulcsával és ünnepelt hős, stb. Jártasságpróbák szintén kipörgetve (pl. 25 jégszobrot csináltak és jégszobraik soha nem olvadnak el, minden létező menüt megtanultak, stb.) Esetleg csicskának felfogadhatsz egy ufót is, ő is mindenhez ért, néhanapján megidéz egy-két meteort. A többi városlakó pedig egy rakás szar, 2 hét alatt megöregszik, megdöglik és csak nyáladzik az én emberemre. Csövesek, rendszeresen felrobbantom az emberemmel a lakásukat. Aki nem tetszik, be lesz dobozolva egy tűzcsapda társaságába. Buliban aki nem viselkedik jól (pl. gitározom és bekapcsolja a hangfalakat), automatikusan kidöglik. Persze mindenki szeret és nyalja a seggemet amíg nem jön a telefon, hogy megdöglött öregségben.


Esetleg ezt a koncepciót továbbgondolhatod, hm?

2015. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előzőnek: WOW csalással vagy nem? Én is megcsinálom majd... persze csalás nélkül elkezdem aztán lesz ami lesz! :D


Kérdezőnek: Van valami halálkocka vagy mi. Bár sims 4-hez láttam videót róla, szerintem lehet sims 3-ban is.

2015. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Saavedro ***** válasza:
Csalással csinálom, de csalás nélkül is megoldható, persze akkor az első feladat az, hogy megszerezd a 65000 boldogságpontot a halhatatlanság-potionhoz.
2015. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!