Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed Brotherhoo...

Az Assassin's Creed Brotherhoodban hogy kell megcsinálni azt, hogy "posztoló őr likvidálása számszeríjjal"?

Figyelt kérdés
Ez a kurtizán céh kihívásoknál van.

2015. jún. 25. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Youtube-n rákereshetsz, van sok videó. Mondjuk ha neked magyarul van, és nem tudod lefordítani, akkor már nehezebb. Én ezt találtam (youtube link):


watch?v=aycxU3D8Idk

2015. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vandor95 válasza:
Videóval jöttem rá én is sokadik próbálkozás után, de a lényege, hogy a borgia tornyok vörös zónájában 1 helyben álló őröket csinálj ki (a lényeg, hogy nem szabad, hogy észrevegyenek, tehát ne állj látómezőn belül, és ahogy gyanakodni kezdenek, szívódj fel. A legegyszerűbb, hogy tetőkről oldod meg. Rálátsz egyre, lősz, és elsétálsz beljebb a tetőn. Vagy háttal áll neked, lősz, és elbújsz egy közeli ház sarka mögött, mikor elkezdenek gyanakodni. A lényeg, hogy ne olyanokkal próbálkozz, mint pl Rómában négyes csoportokban álló őrök, mert úgy nem működik. Nekem legalábbis nem jött össze, hiába bújtam el.
2015. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már leromboltam az összeset :(
2015. jún. 26. 18:22
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor most az a lényeg, hogy a nem mozgó őrt kell kinyírni nyílpuskával?
2015. jún. 26. 22:07
 5/5 Vandor95 válasza:
Csak a tornyoknál működik, olyanoknál mint helyőrség (mondjuk a parancsnokhoz vezető úton áll 2-4, vagy az üzletek (shop-ok) előtt álló (általában) 2 őr. Ha nincs torony, akkor finoman szólva.... na szóval akkor lemondhatsz erről a kihívásról. Mivel én úgy vettem észre, csak ott működik. Legalábbis próbálkozásaim alapján így áll a dolog.
2015. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!