Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a cheat...

Miért nem működik a cheat konzol a Knights of the Old Republic 2-ben?

Figyelt kérdés
Megnyitottam a főkönyvtárban az swkotor2.ini fájlt és a [Game Options] alá beírtam az EnableCheats=1 sort. A játkban elvileg a ctrl+altgr+7 kombinációva elő kéne jönnie, de nem működik. Tudnátok segíteni?

#Star Wars #konzol #csalás #cheat #kotor #Obsidian #Lucasart #old republic 2
2015. jún. 25. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A konzol ablakok általában a ~ gombbal jönnek elő (bal felül az esc alatt, az 1-es mellett.), próbáld azzal.


Ha már kotor2 rajongó vagy, remélem a restored content mode-dal játszol, ami egy csomó kivágott részt visszatesz a játékba. :)

[link]

[link]

2015. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát basszus nekem azzal sem működik. Amúgy a modifikációval játszanám, ha a cheat működne. Amúgy, ha nálad működik akkor esetleg el tudnád küldeni nekem az swkotor2.ini fájlt? Hátha az nem stimmel nálam.
2015. jún. 25. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam nekem a ~ gombbal ment. A trükk az hogy nem látszik a konzol! Tehát vakon kell gépelni.


Erre abból jöttem rá, hogy bár a konzol előhívása látszólag nem csinált semmit, a billentyűzetre nem reagált a játék amíg entert nem ütöttem, vagy megint meg nem nyomtam a konzol előhívó illetve eltüntető gombot. Ebből rájöttem hogy a konzolba írok csak nem látszik.


Kipróbáltam a turbo cheatet, futott a karakter vele mint az őrült. Rákerestem ezek után a neten és írják is hogy valóban, a konzol csak a kotor 1-ben látszik, a 2-ben nem.

2015. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még azt találtam hogy adminisztrátorként kell módosítod Vistán és Win 7-en az ini fájlt, különben nem működik a dolog.


De erre az esetre van játékállás editáló program: *

knightsoftheoldrepublic.

filefront

.com/file/KOTOR_and_TSL_Save_Game_Editor_English_Language_Only;42499


* Vicces, a gyakorikérdések nem volt hajlandó megjeleníteni a linket harmadik fél szerzői jogára hivatkozva ezért raktam bele pár entert.

2015. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet adminként módosítani? Egyébként kipróbáltam azt is, hogy nem látszódik, de nem működik, mert amikor elkezdem gépelni az invulnerability kódot az i lenyomása után egyből az inventory-t hozza fel. :(
2015. jún. 26. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Admin alatt azt értem hogy a gépedbe adminisztrátorként lépsz be, vagy a felhasználó amivel belépsz adminisztrátori joggal bír. Ilyet nyilván az adminisztrátor adhat más felhasználóknak.
2015. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 McAdam1022 válasza:

Üdv. Igazából magyar billentyűzeten a Ctrl+ALT+7 kombináció a leghatásosabb.

Nekem ezzel ment Windows 7-en. De szerintem más rendszereken is ez a helyzet. Utána vakon kell gépelned. Amúgy hogyha a karid ért a robbantáshoz és van nála akna, akkor miután beírtad a cheat-et le fog tenni egyet.

2015. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem működött mikor régen játszottam, de én úgy emlészem máshogy kellett beütni mint az 1-ben, de azért próbáld ki azt is


ctrl+alt+7 vagy

ctrl+7

vagy a ~/'


ja és szerintem a fájlt, ahová beírtad az enable chaet-et tedd írás védetté és a játékot rendsz.gazdként futtasd(tulajdonságok -> kompatibilitás -> A program futtatása rendszergazdaként(már ha nem akarod, hogy mindig jobb klikk futattás rendsz.gazdként akarod futtatni)

2015. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mindent, amit írtatok, egyik sem működött :( Windows 8.1 oprendszerem van.
2015. júl. 3. 15:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Még két ötlet:

- ne csak rendszergazdaként, hanem xp service pack 2 kompatibilitási módban futtasd. Állítólag az segít, bár azt is írták hogy eltűnnek a mentések, ami szerintem marhaság, de azért mentsd el őket előtte valahova.

- Alt+96 (alt gombot lenyomva tartva beírod hogy 9 és 6) Ez az ascii kódja az AltGr+7-nek. Hátha azzal megy.

2015. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!