Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek melyik World of Warcraft...

Kinek melyik World of Warcraft kiegészítő tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés

Nekem a Mist of Pandaria.

Főleg azért mert a Lich King számomra (lehet a bénaságom miatt) de dög nehéz volt. A Cataclysm nagyon tetszett, főleg a Worgen miatt, de ott is sokszor a nagy harc közben elfogyott a manám és menekülni kellett. A Mist of Pandaria-ban viszont olyan erős volt a karakterem mint az előző kettőben soha.


Jó, persze Próbaverzión toltam főleg ahol a 20 szint a határ, de akkor is a Pandaria volt az ahol szinte sose haltam meg. Aztán jött a Draenor. A Paladin instant heal-jét átalakították, ahol a szent sebzésekkel töltődött fel a csík és abból lehetett heal-elgetni. Állítólag a Monk instant heal-jét is elvették és egy csomó kasztnál úgy láttam, hogy nehezebb lett vele a játék. A heal-elés és a támadás is. Holott a Mist-ben könnyű.


2015. jún. 26. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lich king volt a kedvencem.
2015. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Lich King-ben rossz talentekre pakoltam és egy mobba 15 spell kellett mire meghalt, a manám meg lement nullára. :D


Ezek után felüdülés volt a Mist, ahol nem kellett sokat szenvedni.

2015. jún. 26. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:

3.3 (tehát Lich Kiong vége) előtt minden. 2005 és 2009 között kb. egyforma módon élveztem végig WoW-ot, mindig volt éppen valami, ami tetszett.


Utána elkezdődött a játék agyonbutítása, ez még ma is tart. Először is tegyük hozzá, hogy a "többjátékost" az "egyjátékos" felé kezdték el terelni. Talán a legroszabb az egészben, az a "dungeon finder" volt. Én imádtam instázni, olyan emberekkel találkoztam, akikkel még ma is beszélek. Azóta hányok az instáktól. Aztán ne is mondjam a catát, ahol az epikus fantasy sztoriból egy vacak, szánalmas, filmes utalásokkal telefosott szégyenhegyet csináltak. A szép világot szétrombolták és ráerőltették a repülést is, tehát wpvp végleg meghalt. LFR? Nevetséges. MoP-ban láttam lehetőséget, a pandákat még nem is bánom, de a cata okozta kárt már nem tudta jóvátenni. Aztán jött a WoD, amiben már abszolút semmi élvezetet nem tudtam kihozni. Még tovább butították a játékot, olyan unalmas lett kb. minden, hogy már hányok tőle.


Még évekkel ezelőtt megfogadtam, hogy számomra ott hal meg a WoW, amikor már lehet pénzt venni, ez is bekövetkezett. Mikor bejelentették, szépen letelepítettem és azóta is úgy kerülöm, mint a pestist.

2015. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én örültem a butításnak, mert ha rossz talentre tettél akkor még a nálad kisebb szörnyet is alig bírtad megölni. :D
2015. jún. 26. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!