Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout New Vegas magyarosítás...

Na neeeee kérdése:

Fallout New Vegas magyarosítás telepítése segíteni?

Figyelt kérdés

Nem eredeti a játék. Szerintem ezért adódott a probléma.

Mikor telepíteném sajnos nem találom a "Fallout_default"

.ini file-t. Olvastam a mellékelt leírást de nem vagyok nagy pc guru. Nagy örömet szereznétek ha segítenétek.

Már kerestem a régebbi kérdéseknél google-vel is próbálkoztam de semmit sem találtam.


És még ha belefér akkor meg tudnátok mondani hogy megjelent-e a játék Xbox 360-ra és ahhoz van (lehet-e) magyarítani?



2015. jún. 26. 16:18
 1/8 Csori96 ***** válasza:

Ha a leírás szerint telepíted a fordítást, és nem egy agyontömörített verziót szedtél le a játékból, akkor működnie kellene. Ebben többet nem tudok segíteni, mivel még nem használtam a magyarítást.


A játék megjelent Xbox 360-ra is, de a magyarítást még nem portolták rá.


Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2015. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ időközben orvosoltam a problémát ezért írok ennyivel később. de nem érte meg a fáradozást mert amit találtam magyarítást csak 90% -os de a párbeszédek fele még így is angol. Ezért csak azt javasolnám a cipőmben járóknak,(akit érdekel a story) hogy hanyagolják a new vegast a teljes fordításig ha nem tudnak jól angolul. Köszi még egyszer.
2015. júl. 1. 01:49
 3/8 Csori96 ***** válasza:
A játék rengeteg szöveget tartalmaz, és csak egyetlen ember fordítja, így lassan halad.
2015. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Guhiken Hirozaku válasza:
Engem érdekelne hogy mostanra már készen van e a magyarítás a New Vegas-hoz és ha igen akkor honnan tudnám leszedni? :)
2016. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csori96 ***** válasza:

Elméletileg nemsokára megjelenik.


"JohnAngel pár héten belül kiadja a Fallout New Vegas 100%-os fordítását." - [link]

2016. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

február 14.-én jelent meg egy bővített verziója de sajnos még ez is messze van a teljestől! :(

Habár a fő történeti szálat ezzel már végig lehet játszani csak mellék küldetéseket nem mert azok még nincsenek lefordítva!

2016. márc. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt a béta verzió! [link]


A*-at töröld az URL-ből nem voltam biztos benne, hogy nem tiltják le ezért került bele pár csillag.

2016. dec. 9. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:
# 7 ez a verzió már régóta fent van a honlapon a fő küldetés száll van csak lefordítva a többi nem!
2016. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!