Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az scammerkedésnek számít...

Az scammerkedésnek számít hogy ha azt mondja nekem hogy ez Factory New, de amúgy Field Tested és elfogadom a tradet. Ez scammer és büntetendő vagy csak én vagyok buta? :D

Figyelt kérdés
Ez nem történt meg csak kérdezem :D

2015. jún. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
?? nem értem mi a kérdés ha a trade-ben ki van írva (mer ki van) hogy milyen "minőségű" akkor mi itt a gond? amúgy meg a trade scam az az amikor ellopják a cuccaidat és kész nem az hogy hazudik valamiről amit látod hogy nem az...
2015. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy ha pl. van egy field tested awp boom om és valakinek azt mondom hogy ez factory new nem nézi meg és belemegy a tradebe
2015. aug. 20. 20:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy ha factory newnak mondom nem nézi meg és am field tested és megvan a trade akkor elvehetik az accom vagy tradebant kaphatok?
2015. aug. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!