Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 - Van még aktív szerver...

Metin2 - Van még aktív szerver? Játszik még valaki?

Figyelt kérdés
Csatlakoznék újra, de sok minden változott már azóta, megfogytak a játékosok. Melyik szerver aktív még aránylag?

2015. jún. 27. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredeti(Gameforge) szerver, ott is Pegasus-on vannak még a legtöbben állítólag. Anyám játszik vele és szokta mondani, hogy az még nem halt ki... teljesen. :'D Tényleg nagyon megváltozott, egyre pénzéhesebb, lassan SÉ-re megy minden. Eleve a játékmenet és a grafika miatt hagyják ott többen, akkor a space-n fekvést még nem is mondtam, de csak még több lapáttal rátesznek, hogy a maradék játékost is elüldözzék.
2015. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb szerver már szinte teljesen kihalt, bár nem csodálom... Itt van pár szerver, amin még vannak páran: DWMT2, Freemt2, Life, Creative.
2015. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én is akartam volna folytatni, csak aztán belegondoltan és rájöttem hogy amikor kb 3.os voltam játszottam vele, és a játékosok nagy része (jó oké tisztelet a kivételnek pl az egyik előző komment) nagyszájú 10 év körüli gyerek. szerintem nem éri meg, de te tudod.
2015. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én 11 évesen játszottam 5. osztályban, a metin volt az első MMO-m. :'D Na abban az időben tetszett, rá 1-2 évet még a barátok miatt játszottam, aztán átköltöztem Cabal-ra amikor ők is inaktívak lettek. Abban nem teljesen értek egyet, hogy a játékosok nagy része nagyszájú 10 éves, talán olyan 30-40-es szintig, melyiket meddig húzzák fel. Nagy szinten anyám elmondása szerint rengeteg a felnőtt, vannak 50 körüliek is, mint ő. Szokott lenni minden évben klántalálkozójuk, akik elmennek mind felnőttek, legtöbben 30+. Aki eljut 70+ szintig, a játékosokkal nem lenne gond. Inkább a játékmenettel van, mint írtam keményen SÉ-zni kell ha valaki el is akar érni dolgokat. Én sem mennék már vissza játszani, főleg emiatt. Másik fele meg a skill fejlesztés, egyik haverom kiszámolta, kb. 1 év elérni G-s skillt minden napi kk olvasással. Magam is szeretem a kihívásokat, de ez már erős túlzás. Főleg testinél az aura, mennyi yang G-re..? Minden játékban könnyebb ha valós pénzt fektetnek bele, állítólag kivéve WoW-ot ami most eszembe jut, mivel az havidíjas, de ennyire azért nincs eltúlozva máshol sem a pénzelés, mint metinen a SÉ-zés.
2015. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok: woow, ezt nem is tudtam! :D de én mondjuk csak régi emlékekből idéztem fel ottani korosztályt, meg ugye én is kicsiként játszottam vele :)

de szerintem tényleg érdemes körülnézni hasonló játékok között. én mondjuk a Dragons prophet-et kedveltem meg mostanában. nem túl ismert, de a metin-hez elég hasonló. nem túl bonyolult, de szerintem tök élvezetes! :)

2015. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!