Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lessz a The wolf among us nak...

Rastaman23 kérdése:

Lessz a The wolf among us nak teljes évados magyarítása valaha?

Figyelt kérdés
Mert kiadták már régen mind az ötöt de még mindig csak az 1. 2. Epizod lett leforditva.

2015. jún. 28. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarul sem tudsz, akkor meg minek?
2015. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teltal, nem telltale? tudod a tell mondani, a tale meg történet :D


Amúgy eredetiben nem lesz, ami a fanokat illeti mikor megcsinálják, akkor lesz. De ez tudod nagyon sok óra munka más számára. Ha ennyire szeretnéd látni, akkor menjél és segíts fordítani.


Én anno animékhez csináltam magyar feliratot, 24 perces részhez kellett 3-4 óra, mire minden be lett állítva, stb. Ez is ilyen, te kitolod 4 óra alatt, a fordítok meg szívnak vele 40-et

2015. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább kezdj el angolt tanulni, sokkal jobban megéri. Ha egyszer majd angolul megérted, akkor csak fogod majd a fejed a magyar fordításra, a legtöbb nagyon gagyi és teljesen kiöli a hangulatot.
2015. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, különösképpen egyeskének a kimerítő és informatív megjegyzését. Ne feledd csillagom a konyhakés még a barátod.

Tanulok már angolul, csak még nem elég nagy a szókincsem hogy mindent megértsek, ezért érdekelt a magyarosítás. Természetesen senkitől nem várom el hogy a saját idejét háttérbe szorítsa, az én szórakozásom jegyében, ha csinálnak akkor nagyon hálás vagyok nekik de ha nem akkor meg majd megpróbálok nem sírni annyit. De gondolom te se csupán a magad szórakoztatására fordítottál animéket, hanem hogy másokat is boldoggá tégy. Még egyszer köszi a válaszokat.

2015. jún. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!