Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogyan tanultatok meg FPS...

Ti hogyan tanultatok meg FPS játékkal játszani xbox 360 controlleren?

Figyelt kérdés

Régen egeren meg billentyűn játszottam nagyon jól.

De most kaptam xbox controllert és nagyon nehéz, és meg akarom tanulni.

Ha meg látnátok hogy hogy játszom sírva röhögnétek de komolyan. Szóval hogyan tanultatok meg jol játszani controlleren FPS játékot? Köszi a segítséget.



2015. jún. 28. 20:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
A kontroller, az fps, és a jó egy mondatban eleve röhejes.
2015. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
?
2015. jún. 28. 20:31
 3/27 anonim ***** válasza:
24%
sehogy, aki fps játékokat akar játszani az felejtse el a controllert.
2015. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Akkor miért tudnak sokan játszani boxon vagy ps-en?
2015. jún. 28. 20:33
 5/27 A kérdező kommentje:
És azért nem sz*rul
2015. jún. 28. 20:33
 6/27 anonim ***** válasza:

Az eddigi kommenteleök bolondok.


Érdekes nekem van BOx PS és PC is és sose rinyáltam h "sehogy, aki fps játékokat akar játszani az felejtse el a controllert"


Egyszerű tegyél be valami egyszerűbb FPS-t pl Halo 3-t

Vedd le Easy-re és ha elkezdesz játszani kb 3-4 óra alatt megszokod. Mire végig vitted már fogod tudni h játsz FPS-t Boxon.


Am meg ugyanaz mint pc-n

Ott a W-vel mész az a kontrolleren a bal stick a kamera mozgatás nézelődés meg a jobb. A menést nem lehet elseszni csak a kamera marozgatást szokd meg és semmi gond nem lesz.


A gránátok meg a ravaszoknál lesz.

Az A az enter megfelelője v is az OK asszem az X-el töltesz újra Y fegyver váltás de ha adsz mail ciet át szkenelem neked a az általános dolgokat a Halo 3 hoz kaptam egy ilyen bazi nagy képes magyarázatot minden rajta van ha kell.


Irj privátot.

2015. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%

Remélem nem PC-n akarsz más játékosok ellen játszani vele, mert soha nem leszel olyan jó, mint akár egy közepes játékos egérrel és billentyűzettel. Ezt még a Microsoft is belátta:


[link]


"Microsoft scrapped plans to allow PC and Xbox 360 gamers to play shooters like Unreal Tournament 3 and Gears of War online together because during tests "console players got destroyed every time".



Nem akarom megszokni és szándékosan hátrányba hozni magam. Platformerekhez, verekedős játékokhoz jó, de a kontrolleres FPS-eket meghagyom a konzol parasztoknak.

2015. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek jöhetnek még válaszok
2015. jún. 28. 21:23
 9/27 anonim ***** válasza:

Én már a PS1 korszak óta próbálkozom a kontrolleres FPS irányítással, de hiába. Nem áll rá az agyam az analóg célzásra, a célkereszt apró mozdulatokra is hatalmasakat ugrik, a kamera nem forog, hanem rángatózik, stb.


Azért a fikázók utánanézhetnének, mennyi fogy egy FPS játék konzolos, és mennyi a PC verziójából. Pl. a CoD Black Ops 25 millió eladott példányából 350 ezer volt a PC-s. Úgyhogy elég sok "hülye" van, akinek az FPS=konzol.

2015. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Meg fogsz tanulni játszani vele, emlékszem mikor megkaptam a PS3-am a Bioshockal együtt, és kb. azt se tudtam beállítani hogy merre menjek, a játék vége felé meg már teljesen pontosan céloztam vele. Vagy az Unchartedeket, az elején örültem ha 1 embert eltaláltam, kb. minden harcban meghaltam 2x normalon. Mára meg már mind a 3 kint van platinumon. Tehát igazából ennyi a titka, egy idő után rá fogsz érezni automatikusan. Kapcsold be a célzás rásegítést, az elég sokat segít.
2015. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!