Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan másolhatok mentést a...

Hogyan másolhatok mentést a psp-re, ha zat írja ki, hogy hibás az adat? (Monster Hunter Freedom Unite)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a mentést ,de 5 napja ezzel szenvedek,valaki segítsen kérem!Egyfolytában azt írja hogy hibás az adat...
2010. márc. 2. 19:13
 1/4 anonim válasza:
A monster Hunter elég jó játék.Szerintem hagyd mások mentését,csinálj új karaktert,és játssz úgy.Lehet hülye válasz,de én haverommal pl már 400 óra körüli mennyiséget toltunk bele,megéri.Sokkal jobb érzés ugy játszani hogy minden cuccod amid megvan sok játékkal érted el,minthogy valaki más karakterével minden megvolt.PS3-on keresztül neten is tudsz a játékkal játszani,ha esetleg nincs élőben olyan haverod akivel tudnád tolni.A kérdéses hibára a válaszom meg,keress másik kimentést.Nem tudom sajna mi lehet a gond.
2010. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt 100%-ra tudom, hogy EUR játékhoz csak EUR mentés jó, USA-hoz meg USA, de úgy tudom az is számít milyen FW-n lett elmentve, és csak azon az FW-n fog működni.
2010. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget,még várom a tanácsokat, és nekem is volt 1 jó mentésem a haverommal, csak az egy frissítés által megsérült.így most mindketten kezdhetjük előröl...már letöltöttem a mentést csak problémázik, az egyik PSP-re már valahogy felküszködtem.még a másikkal szenvedek.
2010. márc. 3. 15:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,sikerült végre...
2010. márc. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!