Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcarft 3 -ban hogy lehet...

Warcarft 3 -ban hogy lehet legyőzni az orkokat?

Figyelt kérdés
Teljesen halhatatlanok, nagyon magas az életük és nagyon erősek a támadásaik, a hőseik is erősek (gyógyítás, ujraéledés, klónozás). Hogy lehet őket legyőzni? Elfekkel szoktam lenni, ők is erősek azonban egy harcban 100fele kellene kattintani, hogy aktiváljam a különböző egységek különböző képességeit, esetleg ha moon well van a közelben akkor még azzal is gyógyítani stb.. Oké hogy ez egy gépnek megy de manuálisan nagyon nehéz.
2015. jún. 30. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyél undeadekkel. Azt hiszem nekik van az a banshee lényük. Na, annak az egyik képessége, hogy meg tud szállni bármilyen másik lényt. Én amikor még régen játszottam, mindig azzal szórakoztam, hogy megszálltam mindegyik fajból egy ilyen "épitőt" (nem tudom, minek kell mondani) és aztán elkezdtem építeni velük magamnak a más fajok épületeit, így nekem is ugyanolyan egységeim lettek, mint az ellenségnek. Illetve persze vegyesen, mert volt elf, ork meg ember katonám is undeadként. :D Szóval lehet ötvözni az erősségeiket.


Amúgy ha jól rémlik, az elfek között is vannak gyógyítók.

2015. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemszeretem az undeadeket, elfekkel és esetleg még emberekkel szeretek lenni, amúgy a windrunnernek is van egy ilyen képessége ami átállítja az ellenfél egységét magad mellé, én is szeretek ezzel szórakázni csak mire felépítem a másik faj épületeit nagyrészt vége van a menetnek mert gépek ellen játszok.
2015. jún. 30. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok íjászt kell csinálni. Azok elég rendesen leamortizálják az ellenséget, mire egyáltalán a közeledbe érnek. Amúgy a moon wellek automatikusan is szoktak gyógyítani, amennyire emlékszem (már elég rég játszottam a Warcraft 3-mal). Javaslom egyébként a fontosabb épületeik lassú bedarálását.
2015. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen de szegénykéim olyan gyengék ha odaérnek egy pillanat alatt megeszik őket, amúgy a moon weel tudásom szerint csak akkor gyógyít automatikusan ha mondjuk számítógép van velünk és az ő moon wel-jei gyógyítanak automatásan :)
2015. jún. 30. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Tényleg jópár éve nem játszottam a játékkal sajnos. Esetleg úgy lehet automatizálni a dolgot, Hogyha az íjászaidat odairányítod a moonwellhez. Ha jön valami, arra lőnek, de a parancs szerintem életben marad, és ilyenkor amíg van szufla, addig töltöget automatikusan. Nekem így rémlik. Amúgy az íjászok tényleg gyenguskák. Érdemes úgy építeni mondjuk a farmakat, hogy egy falat képezzenek, így nem férnek hozzád, te meg lövöd őket.
2015. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmi taktikát kell bevetni, igazbár drágább az orkoknak az egységek képzése, de jóval erősebbek is, kicsit már igazságtalanul is erős, ehhezképest az elfeknek nem jut sokminden, néhány épületük tud ütni ami nem ér sokat ellenben az orkoknál a farmot jelképező lövész állások igen erősek, szóval az elfek inkább csak védekezésben érnek igazán valamit.
2015. júl. 3. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elfeket én sem igazán szeretem.
2015. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!