Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan stratégiai játékokat,...

Fritz Roland kérdése:

Olyan stratégiai játékokat, amik nagyon szervesen épülnek fel, gondolók itt például a régi settlers játékokra vagy a Knights and Merchants? Olyasmire gondolok, hogy kell favágó, aztán fűrészmalom, stb. Ilyen játékból keresnék kicsit frissebb kiadást.

Figyelt kérdés
Olyan stratégiai játékokat, amik nagyon szervesen épülnek fel, gondolók itt például a régi settlers játékokra vagy a Knights and Merchants? Olyasmire gondolok, hogy kell favágó, aztán fűrészmalom, stb. Ilyen játékból keresnék kicsit frissebb kiadást.

2015. jún. 30. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Total War sorozatot. Szerintem nem fogsz csalódni. ;)
2015. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 UszoCitrom ***** válasza:
Age of Mythology, Age of Empires, igaz ezek már több évesek, szóval szerintem is próbáld ki a Total War sorozatot.
2015. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Settlers 2-nek van egy remake-je, a The Settlers II 10th Anniversary. Állítólag a Settlers 7 sem rossz, de azt nem próbáltam az Uplay miatt, talán érdemesebb warez-ben beszerezni.


Ingyenes, open source alternatíva a Widelands, de még van mit javítani rajta.


Régebbiek már, de a Cultures sorozat sem rossz, azok dolgoztak rajta, akik a Settlers első két részén is.


A Knights and Merchants-ot pedig a mai napig is fejlesztik rajongók: [link]


Ezen kívül még:

Anno-sorozat

Banished

Tropico 5

Cities: Skylines


Ezek már inkább városépítő játékok, de lehet tetszenének.

2015. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg Stronghold-ok (bár inkább csak az 1 és a Crusader az újabbak elég befejezetlenek és bugosak)
2015. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!