Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mennyi időbe telt hogy...

Nektek mennyi időbe telt hogy belejöjjetek a játszásba és hogy jó legyetek belőle?

Figyelt kérdés
próbáltam évközben sokat játszani, de mázli volt, ha hónapban egyszer néhány órára tudtam. most nyáron nyílván több időm van, ezért elkezdtem most már tényleg sokat játszani, de egyszerűen szörnyen megy. folyton elakadok, rossz a célzásom(legfőképp xbox-on), és sokszor meghalok. mennyi idő lesz mire belejövök? már kezdem teljesen feladni, mert annyira elszomorít a dolog... nektek mennyi időbe telt úgy kb hogy belejöjjetek és jók legyetek belőle? és ahhoz szerintetek napi hány órát ajánlott játszani?

2015. jún. 30. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia gyakorlat teszi a mestert nekem kb2 hétbe telt mire a profin tudtam járszani mapi kb2 ora játékkal javaslom a gta 5 öt az erre nagyon jo fölleg az online része azzal belejösz napi 2 ora egy hétig és belekösz! :)
2015. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lszmatyi2006 válasza:
Melyik ésd milyen játékban?
2015. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lszmatyi2006 válasza:

lövöldözősben nekem ha napi 1-2 órát játszom(nem szoktam lövöldözőset játszani)nekem 2-4 hét biztos amíg belejövök.

wotben háááát 1-2 hó.amíg belejövök



lszmátyás



wot=worldoftanks

2015. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát most pl a dead space 2-ben, meg az FPS-ekben is... és még nem is játszottam multiplayer-t! :S főleg gránátokkal gyűlik meg a bajom, hiába veszem őket észre, mindig felrobbanok, na meg a célzás... az valami szörnyű, legalább is xbox360-on biztos. nem tudok egy helyre célozni, folyton elmozog, és teljesen máshova lövök.

de mindenkinek köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, mennek a zöld kezek! :)

és akkor beszerzem mindenképp a gta5-t! :)

ha van még tippetek azokat is szívesen elolvasom!:))

2015. jún. 30. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éve játszom és szinte mindig kikapok, nem mindenki jó benne.
2015. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!