Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokat gondolkodtam ezen a...

Sokat gondolkodtam ezen a sakk megnyitási oldalon. Szükségem van a segítségetekre. A többit lejebb?

Figyelt kérdés
találtam egy nagyon jó kis oldalt itt szerintem rajta van az összes megnyitás, szóval le vannak írva a lépések a megnyitáshoz, de kérdem én, hogy a fekete vagy a fehér bábúk lépéseit kell megjegyezni? vagy mind a kettőnek a lépéseit meg kell jegyezni? itt meglehet nézni hogy melyik oldalról beszélek: [link]
2015. jún. 30. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehérét legalább is mintha az lenne kijelölve
2015. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is arra jutottam hogy csak azt ami ki van jelölve. de amúgy van amikor a fekete van kijelölve.
2015. jún. 30. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
a sárga szín a kijelölés talán nekem mindig 1 a stratégiám..királynő + 2 bástya ezeket levenni akkor mindig győzök:)
2015. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%

Meg kell jegyezned az egész táblán levő állást.

A megnyitás az egész tábla állására vonatkozik.

Az pedig azért van sárgával kijelölve, mert az volt az utóbbi lépés.

Itt tematikusan láthatod az összes megnyitást:

[link]

2015. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jegyezd meg, és értsd is meg, mit miért kell lépni, mert azt fel tudod használni későbbi hasonló, de nem egybevágó szituációkban.
2015. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!