Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed 3 tudnivalók?...

Assassin's creed 3 tudnivalók? Pár tanácsod adnátok?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem hétvégén kezdeném el játszani

1.Ruhát azt lehet venni több félét Conornak?

2.Itt mik vannak?Városfejlesztések,fegyverfejlesztések?

Végül is 10/? mennyit érdemel a játék?Hajózni,csatázni bármikor tudok benne?Mik vannak amik nincsenek meg pl az ac 2 ben?



2015. jún. 30. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Párat lehet, de azok nagyrészt csak színükben különböznek. Ezen felül van még pár, amit bizonyos küldetések teljesítése után kapsz meg.

2. Városfejlesztés nincs, a tanyádat tudod fejleszteni, de azok különféle feladatokhoz vannak kötve, így az ott élő munkások tudnak neked különféle dolgokat előállítani, amit máshonnan nem tudsz beszerezni (pl. dupla pisztoly tok).

Nekem 10/10, mert rettenetesen élveztem, annak ellenére, hogy tudom, hogy sokan habzó szájjal szentségelnek a mai napig, ha meghallják Connor nevét. Ízlések és pofonok...

Hajózás vannak, de sokkal kötöttebb, mint a 4./Rouge részben, az a része egyáltalán nem openworld, mindegyik hajózás meghatározott feladat, nem lehet szabadon bóklászni a vízen, ettől függetlenül pár fő, és elég sok mellékküldetés is van a hajózáshoz.

Csatázni gyakorlatilag bármikor, mindkét város+ a határvidék is tele van katonákkal, bár a harcrendszer nem egy nagy kaland.

Mik vannak, amik nincsenek az előző részekben? Hmmm... hajózás, vadászat, fára mászás, komolyabb lőfegyverek, valamivel nagyobb szabadság.

Jó szórakozást hozzá! :)

2015. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!