Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akkor most mi is a lényege a...

Akkor most mi is a lényege a just cause 2-nek? Mit kell benne csinálni?

Figyelt kérdés
elkezdtem játszani, és már két helyet teljesen leromboltam, meg ott egyértelmű is volt, mert küldetés volt vagy valami ilyesmi, habár mondjuk az sem teljesen érthető hogy akkor most le kellett-e teljesen rombolnom, vagy sem. de ezután mi van? a játék elején vagyok, de teljesen céltalan az egész. nem ad senki küldetéseket, oda megyek ahova akarok, semmi külön megjelölt hely sincs a térképen. most akkor minden településen teljes káoszt kell okoznom, vagy mi?
2015. júl. 1. 13:32
 1/2 anonim válasza:
az egészet szét kel rombolni utánna jön a 2 szint
2015. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Meszibence ***** válasza:
Kell lennie küldetésnek. Én is nehezen találtam meg de már nem tudom hogyan. Az értelme a játéknak: hát... nem sok van. Szinte minden küldetés arról szól hogy kapsz egy csapatot amivel le kell rombolnod valamit de a ők szinte semmit nem csinálnak és az egész játék nagyából ennyi. Nem modom hogy rossz játék de ha folyamat játszol vele akkor rájössz egy idő után hogy minden küldi ugyan az, a küldik fele arra épül hogy épülj be és rombolj le valamit, próbálnak történetet adni a játéknak azzal hogy telereakják átvezetővel de én így 1 év után a romboláson kívül semmire nem emlékszek (mondjuk 2 - 3 nap után meg is untam). De ezeknek ellenére jó játék ugyhogy kerezsd csak a küldiket ha meg nincs meg akkor telepízsd ujra :D
2015. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!