Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a Minecraft...

The_Stellt kérdése:

Miért nem indul a Minecraft szerver?

Figyelt kérdés

Szóval megvan a a jár, van Java-m. a .bat-ba ezt írtam:


@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%Programfájlok (x86)%\Java\jre1.8.0_45\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar

PAUSE


ez az elérési út és a .jar neve is az ami bele van írva, de amikor elindítom a .bat-ot akkor azt írja hogy: A rendszer nem találja a megadott elérési utat.


Ötlet?



2015. júl. 1. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a Programfájlok (x86) nevű változó biztos nem jó, ez a helyes: %programfiles(x86)%
2015. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam, de nem sikerült megoldani a problémát, SPACE-t is tettem meg nem tettem de sehogy sem jó.
2015. júl. 1. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

64 vagy 32 bites Java van telepítve? Mert ha 64 bites, akkor nem kell a (x86) rész.

Egyébként meg "C:\Program Files (x86)\Java\jre1.8.0_45\bin\java.exe" így is bele lehet írni, nem szükséges a változós módszerrel.

2015. júl. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh működik. Hatalmas pacsi.
2015. júl. 1. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!