Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Persona 4 golden ps vitán?

Persona 4 golden ps vitán?

Figyelt kérdés
Akinek van P4G-je PS Vitán, az mennyiért vette és milyennek gondolja a játékot?

2015. júl. 1. 23:23
 1/3 anonim válasza:
Nem gondoltam volna hogy játszanak Persona-t Magyarországon, azt hittem csak páran.... de a kérdésre: ha a sima Persona 4-et végigjátszottad, én személyszerint csak azért nem vennék egy PS Vitát, de elvileg 1,5x több tartalom van benne mint a sima Persona 4-ben. Amúgy a játék egyszerűen nagyon jó, remek történet, remek szereplők, remek harcok, jó zenék, egyszerűen ennél jobb játékkal még nem nagyon játszottam... Ajánlom nagyon!
2015. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ami azt illeti van PS Vitám, csak mostanában sokat gondolkoztam azon, hogy megvegyem-e a Persona 4-t hozzá, mert Magyarországon a legolcsóbban 9000-ért tudnám megvenni, és nem tudtam, hogy megéri-e.
2015. júl. 4. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én asszem akcióban vettem a ps storeról valami 4500 forint volt olyan 1+ éve, és NAGYON jó.

(persze hogy játszunk nem csak páran, elêg híres játék, remélem tudok játszani a persona 5el is majd valahogy)

2015. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!