Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik LEGO Tehchnic szettek...

Saavedro kérdése:

Melyik LEGO Tehchnic szettek érik meg az árukat?

Figyelt kérdés

Amelyek sok elemből állnak, de nem drágák. Kb. 3000 forintos árkategóriában, olyan 1200 db-os elemszámmal gondoltam, mint ez például:


[link]


2015. júl. 2. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A használtak. Azok esetleg megérik az árukat.

Az újak botrányosan drágák.


De egyébként az éri meg, amelyikben látsz fantáziát, és nem csak egyfélét lehet belőle összerakni.

2015. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Haználtan alig kapni...ami meg van, azok nagyon drágák...amit meg meg akarok venni, azt meg utána el sem adják nekem...eddig mindig használtan vettem, de amióta nincs OLX, csak a béna jófogás, azóta valahogy nincs jó ajánlat. Meghát szülinapomra szerintem a szüleim nem fognak használt LEGO-t venni nekem. Gondoltam, hogy valami ilyen drágább (kb. 30.000 forintos szettet kérek és beszállok a felével.


Mindig olyat választok, amelyből legalább kétfélét össze lehet rakni + a rajongók által csinált C-modelt.


Most elsősorban olyasmi érdekelne, aminek minél nagyobb az elemszáma ebben az árkategóriában.

2015. júl. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!