Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csatlakoztassam a...

Csaba572 kérdése:

Hogyan csatlakoztassam a ps3-ast a monitorhoz?

Figyelt kérdés

vettem egy hdmi to vga átalakítót mert a monitoron csak vga csatlakozó van és hozzá szeretném csatlakoztatni a ps3-ast...de valamiert nem jelenít meg képet...csak sötét az egéssz képernyő?mit lehet ezzel kezdeni?probaltam a ps3-ason hosszan tartani a bekapcsoló gombot hatha az segit de nem ert semmit...néztem youtube-on videokat hogy hogyan kell csatlakoztatni és ugyan ugy csináltam minden és akkor sem...a monitor pedig valami olyat jelez hogy jelkábel nincs csatlakoztatva...mit tegyek hogy jó legyen?ps3 slim ről es egy BenQ G2220HDA monitorról van szó...az átalaító pedig ilyen: [link]


köszönöm előre is a válaszokat....



2015. júl. 3. 12:56
 1/2 Dj3rik válasza:
Csatlakoztasd újra , kapcsold be a monitort , a ps3-at is .. amiután bekapcsolt a ps tartsd lenyomva a bekapcsoló gombot amíg 3 sipol .. utána kell menjen ... ha nem sikerul írj ,mert segítek ..
2015. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat probaltam de nem tortent semmi..az igazat megvallva nem sipolt harmat mikor bekapcsolaskor tartottam a gombot hanem csak ugy sipolt harmat ha bekapcsoltam es 1-2 masodperc utan ismet lenyomtam es tartottam a bekapcsolo gombot akkor sipolt harmat de akkor se tortent semmi...
2015. júl. 4. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!