Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unokatesóimmal mini filmet...

Unokatesóimmal mini filmet akarunk forgatni. Ötlet mi legyen a téma?

Figyelt kérdés

3-an vagyunk (ők ketten plusz én) egyik fiú 9 év másik lány 11 év én lány 14 év. És nem tudom, hogy mit foragssunk mit játszink el stb..

Segitsetek kérlek adjatok ötleteket, hogy pl milyen programmal csináljam (teloval) mit csináljunk stb.


2015. júl. 3. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Mert jo lenne vágni meg szerkezteni stb
2015. júl. 3. 19:01
 2/2 LaTueur ***** válasza:

Először a perverz dolgok jutottak az eszembe, de gondolom nem erre gondoltál. :) Lehet teljesen hülyeségeket, aminek kb. semmi értelme és csak később megnézni és halálra röhögni magunkat éremes, vagy lehet komolyabbat, amihez írtok egy forgató könyvet, esetleg jelmezt is készítetek, stb. Az is számít mennyi időtök van. Ha sok időtök van(pl. egy egész nap, vagy egy héten többször is találkoztok) akkor először üljetek össze ötletelni. Találjatok ki egy mindenkinek tetsző témát(egy rajzfil folytatása, történelmi esemény, egy állat élete, dinoszauroszok kihalása, mit tudom én), utána mondjatok dolgokat, amik eszetekbe jutnak róla(legyenek benne hercegnők, cicák, a főhős essen fogságba, stb.),utána írjatok össze egy körülbelüli történetet és ez alapján kissebb nagyobb kitoldásokkal, próbáljátok kiszedni az értelmetlen elemeket, nézzétek vissza, vágjátok össze valami értelmes történetté. Szerintem vonja be még néhány embert, mert hárman kevesek vagytok, legalább egy kamerást. Ha kévés időtök van egyszerűen mondjatok valamilyen szituációt(mondjuk bemész a boltba, de megemelték az árát amit venni akarsz és nincs elég pénzed, vagy éppen lovagolsz és találsz egy beteg sárkányt, stb.) és játszátok el, mindegy mekkora marhaság lesz belőle a végén. Történet kitaláláshoz még azt ajánlom, hogy valaki kezdjen el egy történetet aztán valaki folytassa és ezt vegyétek fel telefonnal, utána meg alkossatok belőle egy rövidebb történetet néhány változtatással.

A lényeg, hogy legyetek kreatívak. Jajj, de hoszú lett ez a hozzászólás! :)

2015. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!