Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban hogyan tudok gyorsan...

CS:GO-ban hogyan tudok gyorsan rangot (ügyességi csoport) feljebb lépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy réges-régen még silver 4 voltam. De sokat vesztettem és jött a rank down! :( Azóta egyszerűen nem tudok kijutni silver 3-ból... Valami nagyon gyors módszer/tipp van hogy kijussak silver 3-ból ÉS siverból? Válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 3. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most adhatnék számtalan tippet, ötletet, tanácsot stb.. de ha silverben vagy akkor feltehetően nagy sok hiányosságod van (ezt ne vedd sértésnek, ez tény és el kell fogadnod ha fejlődni akarsz)

Nyilvánvalóan a legfontosabb dolog hogy a saját játéktudásodon javíts, ezt sok gyakorlással, demo nézéssel, oktató videózással és nagy csapatok meccseit nézve tudod elsajátítani! Azonban önmagában ettől még nem leszel jobb játékos, csak lesz egy kis alapismereted.

FONTOS hogy csapatban játssz hiszen így tudsz a leggyorsabban fejlődni valamint tudjátok egymást segíteni + kialakul benned a csapat kommunikáció. Próbálj minél jobb játékosokat kerítened magad mellé hiszen ha veled egy szinten lévő játékosokkat "lowulsz" silverben annak semmi értelme. Tehát mondjuk novásokkal probálj játszani ( nem mintha ha az sokkal jobb lenne ) de velük talán átlagban jobb ellenfeleket kapsz majd. A meccseken ne azzal foglalkozz hogy a többiek mit rontottak el és keresed a kifogásokat hogy miért kaptál ki mivel ezzel nem fogsz fejlődni. Ha nagyon jól játszottál még akkor sem mivel hát a végeredmény a lényeg. Mindig a saját teljesítményeddel foglalkozz!! (EZ NAGYON FONTOS) valamint még egy dolog: a játékok során ne legyél negatív, hanem inkább buzdítsd a csapattársaid és ne szidd az ellenfelet hiszen a jó csapat morál sokat számít és tesz hozzá a játékhoz illetve játszani is csak akkor ülj le ha van hozzá kedved hiszen ha csak azért játszol hogy legyen már végre egy győzelmem akkor valószínűsíthető hogy inkább vereség lesz belőle. Egyenlőre ezeket próbáld elsajátítani, egyébb kérdés, info végett pedig nyugodtan írj rám pribátba!

2015. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2015. júl. 4. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem pont egy éve silver 1 be dobott be. Aztán szinte egyből feldobott silver 2-be. 8 hónapig voltam silver 2. Innentől viszont elindult egy nagy fejlődési folyamat és 2 hónapra rá már Sheriff voltam. Most Sas 2 vagyok. Tehát nem biztos, hogy a te hibád, mert nálam speciál az volt, hogy egyedül mentem és a csapattársak szépen mondva nem áltak a helyzet magaslatán. Körülbelül ennyi. Még azt tudom mondani amit az első válaszoló is írt. Gyakorlás, gyakorlás, még több gyakorlás. Ez segíthet neked. Írj ide, ha sikerül fejlődnöd. Kíváncsi vagyok rá. ;)
2015. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziaszok!

Nekem is sokat segített a válaszotok, ugyan ezt akartam kérdezni azzal a különbséggel, hogy én hétfőn vettem meg a játékot. Előtte bf3-al sokat játszottam, jónak is mondom bennr magam, csak nem fegyverrel. :D Magyarul, bár természetesen mentem infit is, de nagyrészt járművel(jet) játszottam.

A haverok mondták hogy vegyem meg mert milyen jó, velük szoktam játszani. Csak ugye ők már ilyen rangban vannak hogy sheriff meg eagle master... Nem nagyon tudok ott érvényesülni. De ahhoz képest hogy casualon a hét első felében mindig az utolsó voltam, most már nagyrészt benne vagyok a top 3-ban. Sokkal jobban megy a lövés, igaz, lehet az is segített hogy átállítottam a felbontást 1280x960-ra, mert úgy tudja a monitorom a 75hz-t. A látószög így sajnos csökkent, de valamit valamiért.


Na szóval a lényeg, hogy a előttem válaszoló(meg persze bárki más is), tudna nekem adni pár tanácsot ha szépen megkérem? Főleg taktikaira gondolok, pl. szakszavakat amiket minden gyakorlottabb cs-s használ, hogy értsem, vagy pár tippet amire érdemes mindig figyelni?

2015. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2015. júl. 6. 10:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki beakar jelölni itt a steam profilom linkje: steamcommunity.com/id/likemepublic
2015. júl. 6. 10:35
 7/7 anonim válasza:
Ez úgy működik hogy játszol 10 versengőt és azokból kiválasztják a nyeréseket és a vesztéseket.Ha mondjuk nyertél 7-et és vesztettél hármat már is a következő rankban vagy.És énnis ideges vagyok ugyanis most dobott le silver 1-be mert a csapattársaim mind a spawnon bohóckodtak több Ace-em is volt és toronymagasan első lettem és így is leestem.Szóval bíztasd a csapattársaid,mert ők is ugyanúgy a rankodat javítják vagy rontják mint te
2017. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!