Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of tanks vagy wat thunder...

Word of tanks vagy wat thunder a jobb? War thunderben lehet tankal is menni amugy?

Figyelt kérdés

#World of Tanks #jo-nemjó
2015. júl. 4. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
War thunder jobb és igen, tankkal is lehet menni benne.
2015. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösz de mondjuk én tankkal megyek tudok repülövel is közben?
2015. júl. 4. 09:54
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Vegyes csaták csak ritkán vannak és akkor is csak a legrealisztikusabb irányítási szinten. Arcade csatában van lehetőséged fél percig repülni bombázóval, támadóval, vagy vadásszal, hogy támadd az ellenséget, vagy az ellenség gépétől védd a saját gépedet, vagy tankjaidat.
2015. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
okok kösz majd letöltöm akkor :D
2015. júl. 4. 10:24
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
War Thunder.
2015. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem kösz és a HunZ üzemel még?ha igen lécci link
2015. júl. 4. 14:49
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Hülye kérdés, ez szubjektív, nekem a WoT jobban tetszett
2015. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy vélemény: Ha realisztikusabb tankozást keresel akkor war thunder, ott a realstic és simulator csaták nagyon jók. Nekem végig élvezetesek, még ha igazából nem történik semmi, csak a tudat, hogy figyelni kell, mert nem fog felvillanni a minimapon az enemy.. A war thunder arcade módja szutyok. Szerintem csak a hülyék szeretnek színes X-re lövöldözni, na ez megy arcade módban war thunderben (nem neked kell kitalálni a távolságot). Tehát ha arcade játékot szeretnél akkor wot, mert abban verhetetlen minden hibájával, de ha realisztikusabb tankos játék kell akkor war thunder.

És itt még nem volt szó a repülős részről. Az abszolút verhetetlen, (a wowp megy még? :D ) arcade módban megy az egymás körül keringés, a realisctic és simulator nekem unalmas volt.

A realistic és simulator módokban egyben vannak a repülők és a tankok (ha tank csatát indítasz) és be tudsz jönni repülővel is.

Van egy indok amit a war thunder ellen szoktak felhozni, mégpedig, hogy átláthatatlan a menüje és a fejlesztések is. Egy-két nap és semmi bajod nem lesz vel és aki kezelőfelület alapján ítél meg egy játékot az retardált...( a wot tényleg h*lyebiztos)

2015. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kősz a válaszokat a war thunserban az a fura nekem 1 csatában felehet tőbször is éledni és a fejlesztés panel nem átláthato.
2015. júl. 6. 09:57
 10/13 anonim ***** válasza:

igen, az először nekem is fura volt, de aztán megszoktam. Arcade-ban 3 tankot tudsz behozni és ha ölsz 1,2,3 enemy -t akkor tudsz behozni vadászt, attackert, bombázót kis ideig. Repülőben annyiszor éledsz újra ahány repülőd van.

Tank realisticben Pontokat kapsz az eredményességed után és ezekből a pontokból tudod behozni a következő tankot vagy repülőt. Tehát ha nagyon jó köröd van az összes tankod be tudod hozni, de ha rossz akkor egyet az elején aztán léphetsz ki a csatából ha kilőnek :) (foglalásért sok pontot ad). Szimulátorban meg egyértelműen egy tank és egy repülő jöhet be.

Fejlesztésről annyit, hogy egy tankot fejlesztesz minden tankkal, tehát nincs olyan, hogy az előtte lévővel kell játszani azért a tankért. Lehet tier-1-es kis tankkal is tier-5-öst húzni csak nagyon kevés pontot fog adni. Tier 2-re úgy tudsz továbbmenni, hogyha tier 1-ben kifejlesztes és megveszel 6 tankot és utána tudsz tier 2-t fejelszteni. Egy tankon modulokat is tudsz fejleszteni (pl új lőszer, javító csomag, tűzoltó készülék stb) Ezekhez oda van írva mit javít a járművön. Ezt értelemszerűen a járművel tudod fejleszteni. War thunderben a wottal ellentétben nem lesznek kredit problémáid, mindig lesz elég a következő tankra, vagyis nekem mindig elég szokott lenni.

2015. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!