Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a legjobb ingyenes...

Melyek a legjobb ingyenes mmorpg játékok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

TERA

Neverwinter

RIFT

2015. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cabal

Cabal 2

Raiderz

Amiket mostanában próbáltam, de nem jöttek be: Archeage, Tera, Rift.

Sok játék van, jön pl. jövőre a Black Desert, tálen a Blade&Soul EU ami várós.


Mindenkinek más tetszik, olvasgass. (pl. magyar oldal: MMOUnion külföldi oldal: Steparu)

Ami egyszeri fizetős: Guild Wars 2 (csak a dobozos játékot kell megvenned)

2015. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dragon's prophet nagyon bejött:)
2015. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én a Tera-val, és az Aion-nal játszottam eddig, és úgy gondolom, az Aion semmiképp sem éri meg annyira, mint a Tera. Kicsit kifejtem, milyen tulajdonságai vannak ennek a kettőnek, hátha az jobban segít ^^

Aion:

A karakterkészítés nagyon aprólékos, magasabb, alacsonyabb karaktereket lehet készíteni, és mindenre figyeltek szinte, nincsenek külön fajok, lehet választani kasztokat, azonban egyáltalán nem az ügyességeden múlik az egész. Mármint, én azt vettem észre, kiadod a karakternek a parancsot, hogy menjen, ölje meg a szörnyet, odamegy, üti, és ennyi. Ha elég erős vagy sikerül, ha nem, nem. Mintha Shakes&Fidget lenne, sokkal szebb megvalósítással, és valamennyi 3D-vel.

Tera:

Itt már nem olyan aprólékos a karakterkészítés, viszont nagyon összetett az egész játék, így ajánlatos utánaolvasni, mielőtt elkezded. Több faj van, kasztokat is lehet választani, a grafikája is nagyon szép. Az Aionnal ellentétben ez az ügyességeden alapul, az időzítéseden, hova irányítod az egeret, és e miatt én nagyon kedvelem ezt a játékot. Az egyetlen hibája az, hogy nem olyan aprólékos a karakterkészítés, és hogy ha sokáig játszol vele, megunod. Főküldetés, a mellett melléküldetések, öld ezt, öld azt, gyűjtsd ezt, azt, és ezt megunod. De mégis, engem ez fogott meg jobban, mert ügyességen alapul, nem a karaktered erősségén.


Remélem tudtam segíteni ezzel a válasszal ^^

2015. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!