Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet megcsinálni, hogy...

Hogy lehet megcsinálni, hogy a szerveremen mindenkinek az általam betett skin legyen a szerveren?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném megoldani, hogy én beteszek egy skint a szerverembe és azt a skint mutatja minden játékosnak. Milyen pluginnal lehet ezt megoldani? (linket is kérek)

A (normális) válaszokat előre kösz!



2015. júl. 4. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
MC-be ilyen plugin nem létezik.
2015. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy teszed be a skint

????

2015. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a Legendary Craft-ot akkor ott a normál Steve helyett egy csaj van beállítva alapértelmezettnek. Én erről sajna ennyit tudok, nem tudom hogy kell beállítani, csak annyit tudok hogy van.
2015. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boti466 ***** válasza:
A csaj az bizony a normál karakter (Alex, szerintem random sorsolja, hogy Alex, vagy Steve skined legyen.
2015. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Davidson996 válasza:

[link]

[link]


Utóbbi fenn van a szerverünkön, paranccsal beállítható a játékos skin-je. Annyi a dolgot, hogy játékos loginkor név szerint le kell futtatni valahogy ezt a parancsot. Ezt többféleképpen megteheted, talán legegyszerűbb, ha a spawn pontra teszel egy nyomólapot, amire SVS kódot raksz szerveroldali végrehajtással. Készül egy pluginom amivel lehet majd login parancsokat is beállítani, egyelőre az nem megy, de talán találhatsz hasonlót.


Most rákerestem, sejtettem, hogy van hasonló:

[link]

[link]


Ezzel a kombóval szerintem megoldhatod. A dolgod annyi, hogy megtaláld a skint, tudomásom szerint csak megvásárolt játék accounthoz tartozó skint használhatsz (nevére hivatkozva). Tehát ha neked pl. megvan a játék, akkor a saját skined rárakhatod mindenkire, ha a saját neved használod a skin névnek.

2016. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!