Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Imvu - két kérdés: 1. Badge-ka...

Imvu - két kérdés: 1. Badge-kat honnan tudok szerezni? (bizonyos emberek profilján van ingyen, de hogy találjam meg ezeket az embereket? ) 2. Stickers-eket küldhetek a barátaimnak, ha nem vettem creditet és nem vagyok VIP?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2015. júl. 6. 13:14
 1/4 anonim válasza:

1, van egy weboldal hozzá:

[link]

(javaslom amikor keresni szeretnél valamit hogy a most granted-re menj rá mert akkor azonnal megkapod )


2,nem nem tudsz küldeni akkor mert ahhoz "igazi" credit kell amit csak venni tudsz


remélem segíthettem :)

2015. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem ideírni, hogy ugyan ezt a linket és ugyan azt a grantable-s infót már megtaláltam egy kérdésben, amit egy NYXImvu-s ismerősöm talált meg.

A stickerses infót köszönöm xd

2015. júl. 22. 16:29
 3/4 A kérdező kommentje:
NYXImvus ismerősöm válaszolt meg*
2015. júl. 22. 16:29
 4/4 A kérdező kommentje:
NXYImvus ismerős? Az érdekes, mert én vagyok az oldal adminja, de nem emlékszem, hogy bárki is az ismerősöm lenne imvun, vagy bárhol, aki tud az oldalon lévő tevékenységemről. :)
2016. máj. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!