Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná, hogyan...

Valaki elmagyarázná, hogyan telepítsem a WorldEdit-et a Minecraftba?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a WorldEdit nevezetű mod-ot.

Néztem videókat a telepítésről,úyganúgy csináltam de nem lett jó.

Azthiszem forge kell hozzá,de nem tudom,hogy melyik a legújban verzió amellyel a forge és a worldedit is kompatibilis.

Megköszönném ha ezekre választ adnátok és még arra is,hogy hogyan telepítsem fel!



2015. júl. 7. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a mod telepítést úgy oldottam meg hogy egy tört launcherrel dolgozok, ahol ki lehet választani azt a verziót amelyiket szeretnéd. Én a 1.7.10-es foge-t használom egyszerű a feltelepítése. Utána a modokat csak le kell tölteni a fordeval megegyező verziójukat és feltelepíteni. Van egy oldal erre ahol telepítőfájlja van a módnak és gyakorlatilag egy kattintás a telepítése. Elsőre bonyolultnak tűnhet de nem az :)
2015. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű :) Csak skaiacraft launcher kell hozzá, ami lehetővé teszi az ilyeneket. Ugyanis a modokhoz ELVILEG eredeti kéne, de a skaiacraft valamiféle módon szimulálja, hogy eredeti a kliens :) Kliens meg bármilyen lehet, én a legendary mc-ét ajánlom.
2015. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem Team xtreme launcher van és eddig nem volt bajom vele,

A worldedit-et sikeresen feltelepítettem és az mcedit is megvan,viszon amikor alindítom(mcedit)akkor túl nagyok az ikonok.Hogy is mondjam például nem látom teljesen a kiírásokat.Ezt meg lehetne oldani valahogy?

2015. júl. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!