Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad az agar io nevű...

Miért akad az agar io nevű böngésző játék?

Figyelt kérdés
a procim i3 2.20GHz a ram 4 GB a videokártyát nem tudom de a COD 4-et viszi. A netem meg 5 megás. Próbáltam Chromebe, Operába, Firefoxba. És mindegyikbe akadozik ha több objektum jön be a képbe addig jó míg 1-2 de ha több akkor már nem. Valaki tud valami ésszerű magyarázatot adni rá?
2015. júl. 7. 16:58
 1/4 anonim válasza:

A nettel lesz a gond.

Nekem is volt ilyen. Egy router on-off segitet.

2015. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott egy idő után akadni, egy böngésző újraindítás mindig segített, de van amikor a szerver van túlterhelve.
2015. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nettel nincs gond mert már 55 ször újraindítottam. Csak elbírná a net! Nem a net a gond. Nem hinném hogy amibe én megyek szerver mindig túlterhelt lenne és 10 másodpercenként belaggolna. Úgy hogy valami más ötlet?
2015. júl. 9. 15:57
 4/4 Titkositott004 válasza:
Sajnos eleinte az agar.io nevezetű játékkal senkinek sem volt gondja na de mióta megjelentek a frissítések azóta egyszerűen sok ember számára kezelhetetlen. 5 MBit/s az valóban kevésnek bizonyul. Persze a processzor igénye is megnőtt bár ez I3 processzort nem hiszem hogy terhelné de a szakszerű véleményem az, hogy próbáld ki egy másik internet kapcsolattal ezt a játékot.
2016. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!