Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azért nem élvezek játszani a...

Azért nem élvezek játszani a KOTOR óta egy RPG-t sem annyira, mert azt keresem benne ami a KOTORba volt, van hasonló játék?

Figyelt kérdés

Amit próbáltam


Skyrim(20-30 óra játék után unalmas, de addig jó)

Mass effect(viszonlag érdekes, de hamar unalmassá válik)

Fallout(1 órát játszottam most, de szerintem törlés lesz hamar)


Kingdom of amalur reckoning vagy vmi ilyesmi, ez meg dedósoknak való


Az SW:KOTOR-ba meg végig az volt, hogy izgalmasan vártam mi lesz, alig bírtam eljönni a gép elől, most meg kb várom, hogy vége legyen, ez miért van?


Csupán felnőttem vagy mi? A KOTOR 3-mat olyan 8 éve várom, hát remélem azért egyszer megcsinálják, majd ha nem lesz ötlet, de addig valami játék?


21f



2015. júl. 9. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy valóban az a 8 év ami ennyi változást hozott.

Nézz rá a Jade Empire-re, nekem az is nagyon tetszett, mechanikailag hasonlít a KOTOR-ra, igaz teljesen más világ.

Vagy ott a Dragon Age is, szintén tetszett.

2015. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, az kimaradt ,Jade empire is megvolt :D


Dragon Age, igen, azt is próbáltam, de 1-2 óra után nem jött meg az amire vártam, lehet túl sokat várok egy játéktól


Te nem érzitek azt egy ilyen játékban, hogy ölsz fejlődsz, ölsz fejlődsz, ölsz fejlődsz stb... unalmas, nincs ami odavonzana, a kotorban is valszeg ez volt, de ott annyi érdekes összekötő elem volt közötte, hogy fel sem tűnt

2015. júl. 9. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Witcher széria? Azok történet szempontjából nagyon tetszettek, főleg, hogy sokkal közelebbiek, mármint a stílus.
2015. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen aszongya, dedósoknak való...
2015. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Dedósoknak való + lehet felnőttem = ajjaj, ezt hagyd abba, mert a végén túl sokat fogsz képzelni magadról. Nem sértésként, ezt most komolyan mondom.


Valószinűleg nincs kedvem épp játszani semmivel. Velem is volt ilyen. Játszanod kellene valami véresen komollyal, azután lehet a KOTOR lenne a "dedó".

Egy igazán befelé forduló, önmagát emésztő programmal.

Amúgy próbáld ki a Deus Ex c. játékot. Nekem ez az RPG-k (vagyis inkább RPG elemekkel tűzdelt) játékok Szent Grálja.

2015. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kedved épp játszani semmivel***
2015. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Amúgy próbáld ki a Deus Ex c. játékot. Nekem ez az RPG-k (vagyis inkább RPG elemekkel tűzdelt) játékok Szent Grálja."


Történelmet írok: eljött a pillanat, hogy egyet értsek egy, itt olvasott hozzászólással... Legalábbis az utolsó mondattal. Durva.


"Mass effect(viszonlag érdekes, de hamar unalmassá válik)

Fallout(1 órát játszottam most, de szerintem törlés lesz hamar) "

Jó isten...


"Kingdom of amalur reckoning vagy vmi ilyesmi, ez meg dedósoknak való "

Nem, csak ez nem rpg... Attól még kiváló játék...


"Csupán felnőttem vagy mi? "

Inkább lenőttél. Gúnyneve pózer, hipszter.

2015. júl. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ááááááááá nem igaz, véleményt kértem, meg ötletet, hogy mivel lehetne tolni


azt hogy írtam, hogy felnőttem, nem azért írtam, mert úgy is érzem, csak meg kérdeztem, mivel ahogyan nem nézek csipkerózsikát sem örömmel, úgy lehet, hogy a játékok sem kötnek le annyira már..de pl a KOTOR ha újra azt az élményt tudná nyújtani mint legelőször azért sok mindent tudnék áldozni


ti nektek elsőre megtetszik a játék, nem kell pár óra mire ráhangolódtok? fallout-tal még mindig így érzek ,olyan sivárnak tűnik a világ amiben játszódik és nem bírok azonosulni vele

2015. júl. 10. 11:02
 9/10 anonim ***** válasza:
A Fallout pont azért jó játék, mert sivárnak érzed a világát. Legalábbis nekem a jó játék az ami eléri, hogy olyannak érezzem a világot amilyenek a készítők gondolták. Lásd még Dark Souls-egy sötét haldokló világ ahol az a néhány ember is akit hallasz nevetni már megkattant, vagy jó úton halad felé.
2015. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ismrem, hogy ez milyen játék, de ha annyira jó, akkor miért nem játszol vele?

Azt ne mondd, hogy azért, mert régi, mert attól simán lehet vele játszani.

Egyébként van, hogy valami kifejezetten tetszik, más hasonló dolgokat meg gyengének találunk hozzá képest.

De tényleg az is lehet, hogy változott az ízlésed.

2015. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!