Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani pár jó játékot?

Tudnátok mondani pár jó játékot?

Figyelt kérdés

Szóval valami élvezhető játék kellene nekem most, leginkább valami fejleszgetős szimulációs játék jönne jől a gépem elég gyenge szabad helyem is alig van ezért max 3GB-t akarom, hogy foglaljon a játék

proci: 1magos 2,13GHz Intel CeleronR

ram: 512Mb

os: win xp sp3

videókártya: Nvidia GeForce FX5500



2015. júl. 10. 01:35
 1/5 anonim válasza:
0%

[link]


pl. b*zivadász. flash jaték, ezen jól megy.

2015. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát Sims 3 elég jó fejleszgetősnek vagy ha szereted mert én utálom akkor ajánlom a clans of clanst vagy fifa 15
2015. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát Sms 3 -mat már próbáltam nekem nem jött be a 2 eddig a legjobb :) a clans of clans-t nem próbáltam még de nem tetszik képekről a fifa 15 meg 100% h nem menne el rajta :D :O
2015. júl. 10. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából elég tág megfogalmazás a fejlesztgetős szimulációs játék. ;-)

Anno 1503

Stronghold (a 2001-es, mert több is van ilyen címmel)

Ez a kettő középkori témájú, az első inkább városépítő jellegű, a második meg inkább stratégiai.

RollerCoaster Tycoon -- vidámpark-szimulátor

MoonTycoon, vagy ahogy felénk ismerik, Gamma Holdbázis: ez is amolyan városépítő, szimulációs játék, csak épp a Holdon.

A SimCity-sorozatból pedig szerintem a 4 is még elfut a gépeden, de a 3000 egész biztos.

2015. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

am bármilyen kategóriába írhattok játékot :)

hát ezt az "anno 1503"-mat már én is néztem de előnézetbe bonyulúltnak tűnik a stronghold hát abbol a crusader-el játszottam meg a legends-el de a crusader jobb volt.. kár hogy a crusader 2-t nem tom kipróbálni :/ A simcity is jó bár ha már azt raknám fel inkább a sims 2-t :) az kicsit élvezetesebb :) legalábbis szerintem a másik 2-t még megnézem és köszi a választ :)

2015. júl. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!