Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdő vagyok (League of...

Kezdő vagyok (League of Legends) és mégis jól játszom?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint két hete játszom vele.

Ez az első MOBA játékom,előtte még Gameplay videót sem láttam róla :D

Ma játszottam egy olyat Vel'koz-zal,hogy a statom így nézett ki: 35/7/5

Eddig ez a legjobb,de minden meccsből jól jövök ki.

sosincs tobb halál mint ölés,mindig majdnem a triplája-négyszerese van.

Ti,hogy kezdtétek?



2015. júl. 11. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
csáó írj privátot és játszunk együtt skypal :D15 ös vagyok
2015. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek az is lehet az oka hogy lemákolod az agyatlan enemyt illetve ez egyre kevesebbszer fog előfordulni nagyobb szinten, rangon.
2015. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Oké :D

2.Most egyre többet játszom Mágusokkal/Lövészekkel ezért eléggé óvakodnom kell a Támadától pl. ha nincs egy enemy lanen már nekem nem nagyon szabad menni,mert tudom,hogy ha harcos az,a bizonyos személy akkor szétszed.

Van egy-két jobb enemy is de ő velük is elbánok azért :D

11.-es szintű vagyok.

2015. júl. 11. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azért is lehet, mert kezdő vagy, ezért kezdőkkel rak össze, de te annál valamivel jobb vagy. Ahogy nyered a játékokat, folyamatosan egyre nehezebb ellenfelekkel fog összerakni, és ott már nem leszel ennyire jó. (feltehetőleg nem nyered a meccsek 50-55%-ánál többet)


Másik ok lehet az, hogy Vel'koz pl az eléggé távolsági champion, így elég ritkán kerül bele a harc közepébe. ezért kevesebbszer hal meg.

2015. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WarriorKat válasza:

Először arra gondoltam hogy "úristen mekkora hülyeség hogy Vel'koz azért nem hal meg mert inkább ranged, hisz elküldenek rá 2 spellt teamfightban és meghalt..."


Ez így is lenne, de azon a tudásszinten még nincs focus, úgyhogy az előttem lévőnek igaza lehet. Kérdező, nem akarlak lelombozbi, de szerintem ez változni fog, lesz majd nehezebb ellenfeled is idővel. Addig élvezd a noobok közt a játékot.

2015. aug. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddig élvezem is,de mostmár egyre többet noobok közé rak be akik még játszani sem tudnak nem,hogy normálisan gondolkodni..

Most tartok a 21. szintemen és már várom a rankedokat :D

2015. aug. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!