Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim-ben ezt a Delphinet...

Shadownight17 kérdése:

A Skyrim-ben ezt a Delphinet hogy kell megölni!? :D

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy amikor a sárkányok miatt a Szürkeszakállúaknál a "megbeszélést" tartjuk, ez a p*csa azt mondja, hogy meg kell ölnöm Paarthurnax-ot. De én nem szeretném, mert meg kedveltem ezt a sárkányt.:D És azután érdeklődnék, hogy ezt a sz*kát meg lehet majd ölni!? Mert ugye a játék azt írja, hogy addig a csaj nem segít amíg meg nem öltem a sárkányt. Szóval ha ezen múlik, akkor nem lesz küldetés..(xD)



Ja, és amikor házat veszek, állatot hogyan szerezhetek be?


2015. júl. 13. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy meg lehet ölni, szerintem olyan karakter akit nem lehet, mondván nagyon fontos a történet szempontjából.


Ha gépen játszol és ezt a kódot beírod:

setstage MQPaarthurnax 100


akkor átugorja azt a részt hogy meg kelljen ölnöd, de mégis továbbenged a küldetésben.



Ha megvan a Hearthfire DLC csak akkor lehet. Ha felépítetted már a házad akkor keress egy embert aki a followered lehet. Menj el vele a házhoz, majd mondd meg neki hogy elmehet, aztán beszélj vele rögtön, és elvben fel kell hogy ajánlja hogy a stewart-od lesz. Utána tőle tudsz majd állatot meg minden félét venni.

2015. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. júl. 13. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megölni ha nem akarod csak akkor a pengék nem segítenek. Ennyi. Mondjuk ki nem állhatom őket.
2015. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ők adják a főbb küldetéseket? Remélem. Egyébként én is utálom őket..hiába egy játék.:D
2015. júl. 15. 01:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nélkülük is végig lehet vinni a főküldetést.
2015. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. júl. 15. 20:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Beírtam azt a kódot, de Paarthurnax meghalt..
2015. júl. 17. 03:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan küldetés melyben, fel kell áldozni az egyik követődet, valamelyik Daedra herceg ajánlja fel de, nem tudom hogy rajta müködik-e...
2015. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!