Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RC helikopter farokrotorja 2...

RC helikopter farokrotorja 2 kisebb ütkózés után leáll, kuka?

Figyelt kérdés

Igen, kínai, első gép. Ettől függetlenül egy kicsit csak jobb, 5000 forint volt egyébként.

Mini 3.5 csatornás heliről van szó. Épp most töltöttem fel és ütközött párnával aztán ruhával és most a farokrotorja csak akkor forog ha irányt adok neki (2.4ghz-s kontrollerrel ez a jobb oldali kar) ettől függetlenül nem tud felszállni csak jobban és jobban forog körbe körbe. Annyit még, hogy két fő kar van, a baloldalival adom, hogy mennyire emelkedjen és az a fránya farokrotor vízszintesen áll így, bár nem figyeltem szerintem annak akkor is forognia kéne ha csak a balkarral "gázt" adok neki. Amúgy minden jó, töltést veszi, többi rotor atomerőműként helytáll.

Modell: Yizhan (cuki i love you lámpával fűszerezve)



2015. júl. 14. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, telefonon írtam. :)
2015. júl. 14. 18:08
 2/4 anonim ***** válasza:
szét kéne szedni és megnézni magát a motort, lehet leégett az egyik vezeték, illetve magát az alaplapot is, hátha ott égett ki valami és át kell hidalni egy új kábel beforrasztásával.
2015. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis miért kéne forognia, ha nem adsz neki bármilyen inputot...?
2015. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem a megoldásra, a farokrotor az irányt szabályozza #2, kezdő vagyok még:)

a 2 rotor résznél, felsőt meghajtja a kis motorka alsóba alsót meg a felső ha jól néztem, csak megkellett ragasztani a kis "fogaskerék" részét, hogy ne mozduljon el és elég fordulatot tudjon kapni.

Köszönöm!

2015. júl. 16. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!