Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Yutube mennyire lehet filmeket...

Yutube mennyire lehet filmeket feltölteni?

Figyelt kérdés

Van a gépemen sok jó film egyszer csak eszembe jutott mi lenne ha feltölteném yutubra őket

Lehetséges vagy a yutube törölné őket?



2015. júl. 15. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen filmek, és hány percesek, illetve hogy van-e hitelesített profilod.
2015. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hitelesítetten mit értesz?Hát pl 2 és fél órás filmeket?
2015. júl. 15. 08:55
 3/11 A kérdező kommentje:
háborús,vagy bármilyen pl karib tenger kalozait feltölteném 1-4ig
2015. júl. 15. 08:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Feltöltéskor amikor megpróbálsz felrakni egy 10 percnél hosszabb videót, akkor figyelmeztet, és ott elmondja hogy mit kell csinálnod hitelesítéshez. Kb. egy sms-es ellenőrzés lesz.

A Karib tenger Kalózai több mint 70 éve jött ki? Mert ha nem, akkor természetesen nem teheted fel. De miért is tehetnéd? Nem értem.

2015. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van hitelesítve felrakhatom a max 10 órásat is de akkor milyen filmeket lehet oda feltenni?(ne értsd félre nem pénzszerzésből szeretném)
2015. júl. 16. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is: Regizned kell a YT-ra

Mióta megvette a Google a YouTube-t, azóta csak Google Fiokon (nem azonos a gmail-lal!) keresztül lehet. Google Fiokot bármely email cimmel lehet regizni, de legjobb gmail-lal. Ha van gmail-od, akkor már eleve van Google Fiók-od is, mert a YT is ennek a Fioknak a szolgáltatás, ugy, mint a gmail, a Google+, a Drive, stb.

Ezek után tölthetsz fel videokat. Olyanokat javasolt, melyek szerzői jogokat nem sértenek. Ezeket nem törli a YT. Amelyek sértik, azoknál több fokozat, lépcső, vizsgálat alapján a server ellenőrző rendszere értesit, hogy mivel és mit vétettél.

Ezt kell hozzá tanulmányozni:

[link]

És ha megvan a regizésed, a YT. alapból csak 15percet fog engedélyezni. Amennyiben ennél hosszabbat akarsz feltölteni, akkor (ha már megvan a regizésed, azaz a Google Fiokon keresztül történő belépésed a YT csatornádra), akkor majd kattintsál erre a linkre és ezen állitsd be 15percnél hosszabbra:

https://www.youtube.com/features

2015. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké de írtam ezek megvannak nekem feltölthetek a max 10 órásat a yutubra ezeket már megcsináltam rég:)
2015. júl. 16. 10:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Akár 50 órásat is feltölthetsz, de nem érheti el a 128GB-ot, ez a határ.
2015. júl. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaaa azt hittem 10 órás a max oké köszönöm
2015. júl. 17. 09:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az a "yutub" ? En csak youtubeot ismerek.
2015. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!