Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS GO-ba szaggat az egér,...

Leever kérdése:

CS GO-ba szaggat az egér, hogy lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy cs goba szaggat az egér.

Az egérnek nincs semmi baja mert akármelyik más játékba tökéletesen megy, gamer egér.

Minden nap mikor elkezdenék játszani szaggatni kezd, miután 15-20x ki-be lépegettem a windows gombbal, azután javul meg és nem szaggat, de ezt kicsit már unom hogy minden nap elkell játszam a 15-20 ki-be lépegetést...


Amúgy az egér: A4tech Xl 747h



2015. júl. 16. 14:41
 1/2 anonim válasza:
Nemtudom mi a baja, nekem is most ez van, szerintem újrateszem a cs-t aztán írok, hogy jó-e... amúgy nekem még így késik is maga az egér, ezért nem birok rendesen játszani, pedig eddig tökéletes volt...
2015. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ujra raktam 5x is a cs got, de még mindig ilyen, de mint írtam, csak ebbe a játékba, más játékba semmi baja.
2015. júl. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!