Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Five Nights at Freddy's -zel...

#8(3;19$9djwodkebkq kérdése:

Five Nights at Freddy's -zel kapcsolatos kérdések. (lent)?

Figyelt kérdés

Szóval. Már elég rég olvasgatok mindenféle helyeken a játékról, és egy ideig azt hittem, nagyjából világos a történet, de aztán megint összezavarodtam :( Az alapsztori ugyebár az, hogy a Goldrn Freddy ruhába öltözött Purple Guy együtt lépett fel a többi robottal, majd az ekőadás után hátrahívott a színpad mögé gyerekeket, megölte őket és mivel előre úgy választotta ki őket, hogy nemek szerint passzoljanak a robotokba, a hullájukat úgy pakolta a robotokba. (Bocs a szóismétlésért.) Szóval, itt az első kérdés. Tulajdonképpen hány gyereket is választott ki? Négyet tudok biztosra (Freddy, Chica, Bonnie, Foxy) és úgy emlékszem, öt volt, (az ötödiket Golden Freddy-be szánta de elszökött, viszont később visszajött az anyjával, mert a sokk elfeledtette vele a történteket, és akkor őt is kinyírta PG és belerakta.... Golden Freddy-be, vagy Puppetbe??) Puppetben az ötödik gyerek van, vagy az anyja? Golden Freddyben? Hány lélek van tulajdonképpen? Megnéztem az It's me FNAF zene klipjét, az mire akar utalni? Puppet gonosz? Mi köze van Purple Guy-hoz?

Ez ugye 1987-ben volt, mint a harapás. A harapás hogy kapcsolódik a gyilkosságokhoz? Miért az első részben lévő Freddy-n vannak véres kéznyomok, ha a második volt a harapás után? Akkor most Freddy, Mangle, vagy Foxy követte el?

Ha Puppetben is lélek van (azaz főszereplőnek számít) az első részben miért nincs benne? Miért csak ő és Foxy látnak át a maszkon?

Szóval, a 2-es rész játszódik előbb - elméletileg. Utána jön az 1-es. Mikor felújítják őket, a Toy-ok hova tűnnek addig, míg a hármasban fel nem bukkannak? (Valaki darabokban valaki egyben) A Toy-ok azért támadnak ránk, mert segíteni akarnak az igazi, élő robotoknak, ahogy a Mangle-songban is van? (Mennyire hihetünk ezeknek a daloknak?)

Jó, az első két rész ezeken kívül nagyjából világos. A harmadikkal kapcsolatban: akkor pontosan ki is Springtrap? Úgy tudom, hogy egy szintén régi robot, akit sosem használtak, mert gagyira sikerült. A szereplőkből azért lettek fantomok, mert elégett a pizzériával együtt a vázuk és a robottestük is? Bonnie tényleg csak azért nem került be fantomként a hármasba, mert Scott fél tőle? :D Mangle-nek és BB-nak mi a jelentősége, ami miatt bele kellett kerülniük, habár nem főszereplők?

Szóval, a végén a Good Endingnél felszabadulnak a lelkek - öt darab. Akkor azok kik is? GF vagy Puppet nem él?

Örök hála ha valakinek volt türelme végigolvasni és válaszolni is tud nekem (értelmesen)

Még néhányat a végére és tényleg befejezem:

Most komolyan csinálni akarnak egy negyedik részt baromi idétlenül kinéző gyilkológépekkel, Nightmare néven? Kapcsolódni fog egyáltalán a történethez vagy ez már tényleg csak a pénzről szól? Nem fejeződött be a sztori a hármas végén? Hiszen a lelkek felszabadultak, Purple Guy meghalt! Lesz valami értelme egyáltalán?

Valaki vette már a fáradtságot, hogy megírja a történetet vagy még nem?

Előre is köszönöm a válszokat! ^^


2015. júl. 17. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy lesz 4. rész, a csávónak hatalmas pénz jön belőle, minden 11 éves megveszi az anyukája hitelkártyáján.
2015. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!