Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Grand Theft Auto 5 nem...

A Grand Theft Auto 5 nem indul, a loading story modenál lefagy, tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

A Loading story mode képernyő megállt és az egész konzol lefagyott. Bárhányszor indítom újra, minrig ugyanott fagy le.

Nem tudom, hogy összefügg-e ezzel de játék közben kiléptem, hogy csatlakozzak a nethez, aztán amikor beléptem, jött egy Title Update. Megkezdtem a letöltést de olyan lassan ment, hogy inkább megszakítottam.

Aztán beléptem és kb. a 2. képnél mindig befagy. Próbáltam már a Title Update törlését és újratelepítését, de ez sem segített. A lemezen van egy karcolás, de az csak egy kis pötty és az már egy hónapja ott van.



Az megoldás lehet, hogyha mindent letörlök, és újratelepítem? Esetleg el tudom valahova menteni a régi Saved Gamet?


KösziKöszi ha valaki elolvasta ezt a hosszú novellát :D és köszi ha bármit válaszoltok!



2015. júl. 17. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:
UI.: XBox 360-ról van szó*
2015. júl. 17. 13:04
 2/4 anonim válasza:

Helo (elolvastam ;) ), nekem ugyan ilyen próblémám volt csak nem töltésnél hanem a játék egy pontján fagyott le mindíg...én újra raktam de kb a 4-5. indítás után megint le fagyott kicsivel később...de nekem külső merevlemezen vannak a mentéseim, a belsőről nem tudom hogy tudod kimenteni :/....minden esetre elvittem políroztatni (hol ott nem volt valami karcos, de gondoltam hátha...) és utánna jó volt de megint csak egy darabig :( ....utánna néztem és rengetegen írtak még ilyeneket, úgy gondolom ez a gyártó hibája és a játékok igen nagy %-a ilyen, nem tudtam mit kezdeni vele, így a végén eladtam...


nem mondom hogy add el, de csak annyit tudtam segíteni elmondtam azt hogy én mit próbáltam és az eredményét...


remélem segített valamit :) és nem érzed fölösnek, hogy elolvastad a "novellám" :D

2015. júl. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát kezdek vele valamit, eladni még nem fogom, azért újratelepítem, elviszem haverokhoz, stb.

A válasz hasznos volt, köszi!

2015. júl. 19. 00:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy egyelőre nem jelentkezik a probléma, de nem csináltam semmit. Köszönöm a tanácsot!
2015. aug. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!