Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet most a COD...

Hogyan lehet most a COD MW2-ot multiban jatszani?

Figyelt kérdés
Kb 3 eve nagyon toppon voltam, kedvenc jatekom volt. Gondoltam most le toltom, de haat.. Ncorrol le toltottem egy 2012-os fajlt, amit ugy ir, hogy ''alterRevolution.Multiplayer'' . De viszont ez nem megy, es az alterrev-nek az oldala sem. Mintha anno ezen jatszodtam volna en is. De most hogyan tudnek ? Mit kell le toltenem ?

2015. júl. 18. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:
3.000 forintért meg lehet venni, nem kéne sajnálni rá ilyen kis összeget.
2015. júl. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem lehet törten multizni, mert megszűnt az alterIWnet, az AlterRevolution és a FourDeltaOne is. 2012-ben én is nyomattam még, nagyon jó volt. :D Amúgy szerintem manapság már nem éri megvenni eredetiben, mert 6 éves játék lassan, úgy hallottam kevés szerver van már és rengeteg a csaló PC-n.
2015. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na jo, akkor megyek vissza wowozni :D
2015. júl. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!