Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ilyen csatornának (youtube...

Egy ilyen csatornának (youtube) lenne értelme?

Figyelt kérdés

Szóval kiválasztok egy játékot és végig játszom az elsőtöl az utolsó részéig közben rendesen kivesézve a játékot (történet, grafika,hang, játékélmény, bug, tippek, előzmények...stb szóval mindent).

Ezzel az lenne a célom, hogy bemutassam az embereknek a régebbi játékokat és, hogy van élet a 2015-ös játékokon túl. No meg a szórakoztatás :D



2015. júl. 19. 13:19
 1/4 Devil *_* ***** válasza:
100%

Szerintem lenne értelme, én jó ötletnek tartom. Ráadásul a játékot meg is szerettetheted másokkal. De számolj azzal, hogy ha megcsinálod lesznek olyanok is akik az "utáló" kategóriába tartoznak. De velük nem kell törődnöd; mert ha nem tetszik neki az amit csinálsz akkor miért nézi?? Fontos még az is, hogy élvezd mit csinálsz, különben nem nagyon lesz értelme. Na meg ott lesznek azok a nézőid is, akik bírnak téged, követnek és szeretik a videóidat.

Remélem segítettem. :)

2015. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sokkal ertelmesebb lenne mint a 19912348213-ik minecraft vagy gta csatorna.

bar tulsagosan ne menj bele a reszletekbe szerintem, tul hosszu es unalmas lehet az eredmeny...

2015. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind szép és jó de az átlag embert sajnos ez nem szórakoztatja. Nézd csak meg a youtube-ot:

Magyar viszonylatban:

A komolyabb videók (amilyet te is akarsz) nézettsége alig éri el az ezret. Míg az idióta minecraftozós vagy gagyi játékokon ordibálós-sikítozós videók nézettsége az egekben van.


Ott van például a TheVR... ha én adnék elő ilyen videókat égne a pofámról a bőr. Az a gyerek fél perc alatt többet káromkodik mint én egy év alatt... És tudod mennyi a nézettségük? Minimum 50ezer de sok oylan van ami eléri a 300eztet.. Mindezt kemény káromkodásért és visítozásért.

De ugyan ez a helyzet nemzetközi szinten. Gondolom említenem sem kell PewDiePie-t....

2015. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom.

Bár van pár hátráltató tényező, szóval először ezeket kell kiküszöbölni.

2015. júl. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!