Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban ha a simek másik...

Sims 3-ban ha a simek másik városba költöznek, megmaradnak a kapcsolataik?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az állásuk és életük álma tuti megmarad, de engem az érdekelne, hogy ha "A" városban szereztek egy legjobb barátot és átköltöznek "B" városba, akkor ugyanúgy megmarad a barátság és áthívhatja őt, vagy nem?

2015. júl. 19. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2015. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A játék maga is kiírja, hogy nem.
2015. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még a rokoni kapcsolatok se: egyszer elköltöztettem egy testvérpárt, és a másik városban már nem voltak rokonok... Másik eset: egy nagycsaládban volt két pár szülő és azoknak egy-egy gyereke. Két szülő testvér volt, szóval a gyerekek uncsitesók voltak, az elköltözés után pedig csak a szülő-gyerek kapcsolat maradt meg.
2015. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 23. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
#3-as, az valószínűleg hiba miatt van, a családi kapcsolatoknak meg kéne maradniuk...
2015. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem, azok sem maradnak meg utolsó. :)

Minden nem háztartásbéli ismeretség/kapcsolat törlődik.

2015. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen kapcsolat nem marad meg. Én is próbáltam régebben, de nem maradtak a simjeim rokonok.
2015. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De, az egy háztartásbeli kapcsolatok megmaradnak, fogjátok már fel! (a rokonit is úgy értettem)
2015. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csörgő Bence válasza:
Az utolsónak igaza van, nekem is megmaradtak a rokoni kapcsolatok.
2016. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!