Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GoodGame Empire játékban...

GoodGame Empire játékban hogyan kell állomásoztatni más emberekhez (a szövetségen belül)?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom megkért, hogy tartsam fenn a felhasználóját addig, amig nem tud belépni, és el is magyarázott mindent (az állomásoztatásról is), csak nemtudom, hogy pontosan hol van az a gomb, stb. és már nemtudom megkérdezni őt. Kérlek segitsetek! =)

2015. júl. 19. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A térképen keresd meg a várát. Ha egyet kattintasz a várra, ott lesz egy Támogatás gomb (sátor a képe). Ha arra rámész, kiválaszthatod hogy milyen embereket küldesz el a várához, és hogy mennyi időre.
2015. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, rendben, akkor igazából jó gombot láttam, csak nem tudtam, pontosan hogy működik. Azt nem tudom, hogy a játék azt irja nekem (támogatásnál), hogy először küldjek ki egy kémet, hogy megnézzem milyen egységek vannak ott. Ne foglalkozzak vele, vagy mit tegyek ?
2015. júl. 19. 23:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ!
2015. júl. 19. 23:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha azért jöttél, mert látod, hogy ki van emelve ez a kérdés:

A kérdés már nem aktuális, csak véletlenül emeltem ki =D

2015. szept. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!