Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A South park The stick of...

Váradi Dominik kérdése:

A South park The stick of truth nevű játékban hogyan tüntetem el az utamból a patkányokat?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem amikor a Canadai küldetést csinálom. akkor az utamba ott van egy csómó patkány és akármit csinálok nem mennek onnan és nem tudok átkelni. mit kell megnyomnom vagy csinálnom hogy átmehessek rajta? kérlek ha tudjátok irjatok!

2015. júl. 20. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá kell fingani. De nem a sima jobb klikkes fingással, hanem azzal az erősebbel.
2015. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál, de :( nem müködik vagy meikkel fingjak rá? mert nem csinál semmit csak a táblát izéli ha ráfuk fingok
2015. júl. 20. 12:57
 3/7 anonim válasza:
Thevr ban játszottak ezzel a játékkal keres rá youtubon : thevr south park (nézegesd a videóit mert most nem tudom hogy hanyadik videojában vannak a patkányok)
2015. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Remélem segítettem :)
2015. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=oVZSMfUCInw 27:42-nél


Utolsó meg jövőlátó, mert ma töltötték fel ezt a videót a srácok. :)

2015. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Aki tud az tud XD
2015. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiittiinaa válasza:
És xbox 360on hogy kell fingani?
2015. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!