Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstoneban a MechShaman...

Hearthstoneban a MechShaman vagy a MechMage a jobb?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Már egyik sem. Maximum, ha időutazó vagy.
2015. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért is?
2015. júl. 21. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert már meg tanultak az emberek játszani ellenük, ezen felül a meta eléggé kedvezőtlenül alakult számukra. Egyszerűen gyengék az aktuális deckek ellen.
2015. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Jelenleg a mech mage eléggé hasznlhatatlan lett viszont a mech shaman mindenképp jobb rank 5ig letudsz vele menni ha jól játszasz onnantól viszont már nehéz lesz
2015. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Ez komoly?

Én 1hónapja adtam a választ akkor az állításom helyes volt.

Jelenleg viszont a mechmage ismét top tier deck lett míg a mech saman még hátrébb csúszott. kb tier 3.

2015. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát nekem megvan a mech sámi és 5 ig lementem vele könnyen mivel ha jó a kezed akkor beversz egy aggrot a sok burst seb miatt. A mech mage meg igaz hogy jobb lett egy kcsit de egy kontroll vagy egy tempó mage sztem sokkal jobb de te tudod a te döntésed :)
2015. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tempo gyengült a control meg nem mostanában volt jó deck. Nem én tudom hanemkb mindenki. Megnézed alegfrisebb tier listeket mindenhol topnak írják.
2015. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!