Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul l amikor...

Oliver50 kérdése:

Miért nem indul l amikor feltelepítettem?

Figyelt kérdés
Le szedtem a Prince of Persa Sands of Time játékot az uBit torrent oldalról fel telepítettem rendesen cd1 társítottam daemon tools-al ott rá mentem az exe futtatása nah és telepítettem utána kérte a cd2 azt is beraktam és azt is fel telepítette nah és kész rá mentem hogy finish utána kérte hogy regisztráljak az ubisoftra nah ez ki hagytam nah és kész jah meg még crackeltem is és rá kattintok a játékra és ezt írja ki : The game ended unexpectedly. Please see Readme.txt file for technical support. és vagy rá mész hogy ok vagy ki x eled nah és valaki segítene nagyon kéne a játék ja és még hogy tuti hogy a gépigénye jóó

#PC #játék #szórakozás #feltelepítés #Prince Of Persa Sands Of Time
2015. júl. 22. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Néz bele abba readme fáljba hátha ír valami hasznosat.


Ha játszani akarsz vele akkor a cd1 iso fálj kell neki hogy mennyen a deamo toolsba kell be tenni... Ha ezt nem csináltad volna

2015. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
be raktam az iso fájlt fel telepítettem ki irta hogy finish crackeltem is de nem tudomm és a readme fájl csak azt irja hogy a gépigény stb
2015. júl. 22. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Játék indításakor is be raktad ?
2015. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hova ??
2015. júl. 22. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Iso-ba a cd1-et_
2015. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jah akkor ne a cd2 legyen a daemon tools-ban hanem az 1 ??
2015. júl. 23. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Jah!

Mindíg a legnagyobb méretű iso(kép)

2015. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!