Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes lenne Xbox 360 kontrol...

Trevor. kérdése:

Érdemes lenne Xbox 360 kontrollert vennem géphez?

Figyelt kérdés

Például ezekhez a játékokhoz: Euro Truck Simulator 2, F1 2015, Project Cars, Need for Speed-ek

Jelenleg csak sima egér+bill., amin játszom. Az említett játékok közül az ETS2 játszható, de nem a legélvezetesebb. Az F1 2015 pedig annyira nem megy, hogy bárkit megakarok előzni, fordulok 90 fokot és egy kanyart nem sikerült bevennem, mert mindig a pálya szélének csapódtam. Ezeket mind a billentyűzetnek tudom be. Tudom, hogy autós játékokhoz egy kormány+pedál lenne a legjobb, de az drága nekem és nem játszok annyit ilyen fajtával, hogy megérje. Kontroller mennyivel jobb, mint a sima billentyűzet? Csak eredeti X360 gamepad-re gondolok.



2015. júl. 22. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

vannak olyan PC játékok, amik csak pc-hez való xbox kontrollerrel mennek, vagy szimplán azzal élvezetesek.


ETS-hez inkább kormány kell, mintsem kontroller, de az se rossz, úgy ott lehet tartani.


Ha kontrollert veszel géphez mindenképp PC-re tervezett kábeles xbox kontrollert vegyél. Nekem pl logitech-essel a kontrolleres játékok 30%-a nem megy, mivel nem érzékeli a gép. Drótnélküli xbox kontrollernél szintén ez van, a legjobb a kábeles.

2015. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csakis ilyet vennék: [link]

Az a lényeg, hogy kényelmesebben és pontosabban tudjak játszani autós/versenyzős játékokkal.

2015. júl. 22. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
vezetékes xbox, erről van szó. Persze, ez is teljesen jó.
2015. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, csak eredeti vezetékes Xbox kontrollert! Drágább ugyan, de a minőség és a 100%-os kompatibilitás megéri.
2015. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
7500Ft ingyen szállítással szerintem teljesen vállalható ár. Csak tudjak végre normálisabban F1-ezni, mert amúgy nagyon jó játék, csak nem élvezet, hogy egy pályát sem tudok megcsinálni.
2015. júl. 23. 10:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy itt is van szállítási díj :P

Na mindegy, még így is megéri.

2015. júl. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!