Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 egy városbeli saját...

B~Way kérdése:

Sims 3 egy városbeli saját simvilág lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztom!

Sims3 ban hogyan lehet saját magunk álltal készített simeket egy helyre helyezni?

Ezt úgy értem h pl a mellettem lévő szomszéd az egyik saját magam álltal alkotott sim?

(Már persze ha lehetséges.)



2015. júl. 22. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
???
2015. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát költöztetéssel , lehet ahoz ki kell őket költöztetni elöbb aztán tudod csak a házat máshova helyezni. Delehet félre értem a kérdést..
2015. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugye ?

En is erre gondoltam de mi van akkor ha arra hogy a szomszédból akarja-e ki költöztettni a szimét... Nem értem...

2015. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most arra gondolsz, hogy van több mentett játékod, szóval nem egy világban vannak, és egy mentett játékba akarod őket tenni? Nos, ha igen, akkor csak annyit kell tenned, hogy a város szerkesztésben kiköltözteted a tárolóba az elköltöztetendő háztartást, így bármelyik mentett játékban ott lesznek, ezáltal el tudod őket helyezni abban a játékban, világban, ahol azt akarod, hogy együtt legyenek. Ha másik családdal akarsz játszani akkor a város szerkesztésben le kell cserélned az aktív háztartást.
2015. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 4. Kommentelő jól èrtette.

Bocsánat de nem igazán tudtam hogy elmagyarázni a dolgot. Megpróbálom így. Köszi a tippet.

írok hogy hogyan sikerült :)

2015. júl. 22. 20:00
 6/7 A kérdező kommentje:

4.kommentelő


Köszönöm szépen!

sikerült :))

2015. júl. 22. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! ;)
2015. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!