Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy kis gond asszem....

Van egy kis gond asszem. Csábitásból jelesen kaptam ugy egy nap 30 ap-t és ma meg 100-at. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor utoljára beléptem csj-be akkor csak 35 akciópontom volt! Másnap beléptem 60 lett...gondoltam.. Hát biztos valakinek küldtem meghívót még régebben és most megkaptam...viszont amikor ma beléptem 160 lett... Most bajba kerülök vagy meghackeltek vagy mi történt?

2015. júl. 22. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán semmit se csináltál! :D A 30 ap gondolom, hogy tényleg a meghívásból jött viszont valamikor a héten meglett az 1 millió regisztráló, így a 100 ap-t ajándékba kaptuk
2015. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki xD
2015. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Xd köszönöm :'D de már rájödtem, hogx nem csak nekem van :'D de azért letöltöttem vagy nyolcvan vírusírtót
2015. júl. 24. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!