Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti milyen játékokat játszottat...

Roli4every kérdése:

Ti milyen játékokat játszottatok végig? És amit igen, írjátok le a véleményeteket

Figyelt kérdés
Milyen Játékokat vittetek ti végig? Es véleményt is mondjatok! :)

2015. júl. 23. 11:06
 1/4 anonim válasza:
Maxpayn nagyon jo grafika élethű
2015. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dragon Age sorozatot

Elég érdekes, hogy milyen sokat számít, kinek mit mondasz, milyen kapcsolatban vagy az embereiddel, stb. Nincs 2 ugyan olyan végigjátszás, elég ha csak a fajt nézed. Bár meg kell valljam taktikai szinten nekem az Inkvizíció hatalmas csalódás volt, a régi bonyolult, de kifinomult rendszerhez képest kaptunk egy lebutított fost, normalon alig bírtam sárkányt ölni, mert taktikai nézetben fél fejjel a karakter felett vagy, hogy az istenért se láss semmit, az AI nevetségesen rossz, és mivel nem tudsz nekik konkrét parancsot osztani( ilyen helyzetben csináld ezt meg azt) kb agyatlanul rohangál a mob körül. Ezt leszámítva viszont nagyon jó lett, 75 óra alatt játszottam végig 1x.


Mass Effect sorozat

Kb ugyan az, sok számít a döntéseken, de maga a harc is jó volt benne. A vége nekem kicsit vontatott lett, főleg azok után, hogy mondták a fejlesztők a 2 végén, mennyire fog számítani az 1 meg 2-ben hozott döntések. Meg a maci micsodáját.


Alice Madness Returns

Elég érdekes mű, nekem tetszett a zakkant kiscsaj elméjében a bolyongás.


Kb ezek amik emlékezetesebbek nekem, de elég sok játékot végig játszottam.

2015. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 év alatt elég sokat végigjátszottam, talán most nem sorolnám fel az összeset.
2015. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoni03 ***** válasza:

Mafia 2 - Eszméletlen jó story, jó játékélmény, gyönyörű grafikával! Vagy 3x végigtoltam, nem bántam meg! kb. 8-12 órára becsülném a játékidőt :D


Tarzan - Régi ('99) játék, még kiskoromban játszottam vele, de kb fél éve kivittem, hangulatos kis játék, és azt a 2 órát, amíg játszik vele az ember, azt megéri ;)


Game Dev Tycoon - Sokszor kivittem, szórakoztató indie játék, amiben játékokat kell fejlesztened a régi időktől, a napjaink technológiájáig :)

2015. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!